İkinci El Eşya Alanlar


İkinci el eşya öğrencilerin, bekarların ve sürekli iş değişikliği yapan kişilerin sıklıkla başvurduğu bir yoldur. Önemli olan alınan ikinci el eşyaların kullanılabilir olmasıdır. 2. el eşya alım satım işlerini yürüten firma bu konuda hassas bir firmadır. Elinizde bulunan eşyaların fotoğraflarını firmaya gönderin ve hemen fiyat alın. Firma sizlerden ikinci el ürün alırken nakit ödeme yapar.


İkinci El Mobilya


Koltuklarınızın eskidiğini düşünüyorsunuz veya iş için başka bir şehre gitmek zorundasınız, ama eşya taşımak istemiyorsunuz firma yetkilileri ile görüşerek mobilyalarınızı yüksek değere satabilir ve paraya çevirebilirsiniz. Bu sayede kaybınız olmayacak ve ev taşıma stresi yaşamayacaksınız. Firmaya sosyal medya hesaplarından da ulaşabilirsiniz. İkinci el eşya alanlar firması ürünlerinin görsellerini sitesinde ve sosyal medyada yayınlar. İstanbul genelinde hizmet veren firmaya ulaşmak için iletişim numaralarını aramanız gerekir.


İkinci El Beyaz Eşya


Firma evinizde kullandığınız her ev eşyasını alan bir firmadır. Mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, elektronik ürünleri gibi her ürünü alır. İkinci el eşya alan yerler firması beyaz eşya alırken kullanım durumunu ve ürünün garantisini sorgular. Sizlere verilen fiyat teklifini kabul ederseniz evinizden eşyalar alınır. Firmadan ürün almak isterseniz bazı kampanyalı ürünlerde ulaşım ücreti alınmaz. Nakliye ücreti ödemeden alınan ürünleri görmek için firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Firmanın ürünlerini görmek için firmanın sosyal medya adreslerini takip etmeniz ve mağazasına uğramanız gerekir.