Ev ve ofislerde uzun süre kullanım sonucu değiştirilmek istenilen eşyaları alarak karşılığında nakit olarak ödeme yapmaktayız. Mukuloğlu Ticaret olarak yıllardır Beylikdüzü ikinci el eşya alanlar arasında önemli bir yer edindik. Çalışmalarımızı internet ortamında Mukulogluticaret.com adresinde sizlere sunuyoruz. İkinci el eşya alma ve satma işleriniz için firmamıza ulaşabilir hızlı bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
İkinci El Eşya Alım İşlemlerimiz
Firmamız, ev, işyeri ve ofis gibi mekanlarınızda bulunan kullanmadığınız, sizlere göre eski olan eşyalarınızı evlerinize gelerek sizlerden ücretini nakit ödeyerek almaktadır. Mobilya, dolap, koltuk takımı, sehpa, buzdolabı, çamaşır makinesi ve daha bir çok ürünü ikinci el eşya alanlar sektöründe faaliyet gösteren firmamıza satarak, karşılığında nakit olarak paranızı alabilirsiniz. Eşyalarınızın resimlerini firmamıza ilettiğinizde fiyatı hemen sizlere verilmekte, verilen fiyatı kabul etmeniz durumunda sizlerle iletişim kurmaktayız. Firmamız ikinci el eşya alan yerler arasında en yüksek fiyatları uygulamakta ve her türlü mağduriyeti önlemektedir. Kendi araçlarımızla adresinize gelerek eşyalarınızı alıyoruz. Eşya alımı sırasında firma personellerimiz montaj sökme takma gibi işlemleri kendileri yapmaktadır. Taşıma işlemleri de tamamıyla 2. el eşya alanlar arasında güvenilirliği ile ses getirmiş olan firmamızın personelleri tarafından yapılmaktadır.
İkinci El Eşya Satma İşlemlerimiz
Firmamız bünyesinde satışa sunulan tüm ikinci el eşyalarımız sorunsuz kullanımda olan ürünlerdir. İkinci el eşya almak istiyorsanız ve kullanışlı eşyalara ihtiyacınız varsa firmamızla iletişime geçiniz.
mukulogluticaret.com