Güneş koruma ürünlerinin birçok farklı çeşidi bulunur. Ürünler cilt yapısına göre üretilir. Her cilt yapısına farklı içerik gerçekleştirilir. Heliocare vücut güneş koruyucu sprey her cilt yapısına uygun olarak üretilir. Antioksidan yapısına sahiptir. Güneşten koruma sırasında aynı anda cildin onarılmasına da yardımcı olur. Deride bulunan yaşlanmanın önlenmesini sağlar. Güneş koruma spreyi dışarıda gerçekleştirilen her aktiviteye uygun bir yapısı vardır. Güneşe çıkmadan önce yeterli olacak şekilde vücuda sürülmelidir. Eğer gün içerisinde gerek görülürse işlem tekrarlanmalıdır. Ürün kolay bir şekilde uygulanabilir.
Heliocare Cilt Yapısına Uygun Güneş Koruyucu
Heliocare her cilde uygun olacak olarak üretilir. Yağlı, karma, hassas, kuru ciltler için ayrı ayrı ürünleri vardır. Koruma etkisi olarak da farklılık gösterir. Güneşten gelen zararlı etkilerin ortadan kaldırılmasını sağlar. Cildin kendisini güneş etkilerine karşı savunması ve koruması için güçlendirir. Aynı zaman da içerisinde cilt onarma etkisi olan yapısı bulunur. Günlük olarak kullanıma uygundur. Kişilerin kendi cilt yapılarına uygun olan ürünü seçmeleri gerekir. Aynı zaman da ne kadar bir koruma isterlerse o koruma faktörüne sahip olan ürün kullanılmalıdır. Ürünler tercih edilmeden özelliklerine bakılmalıdır. Ürün güneş ışınlarına maruz kalınmadan önce kullanılmalıdır. Bu sayede güneşin etkilerinden vücudu korur. Kolay bir sürülüm şekli vardır. Uzun süreli bir koruma sağlar. Ancak gün içerisinde gerek görülür ise uygulama tekrarlanmalıdır. Su ile temasından sonra kesinlikle tekrar uygulanmalıdır.
Heliocare Kompakt Güneş Koruyucu Ten Rengine Göre
Heliocare kompakt güneş koruyucu her tene farklı olarak üretilir. Esmer, buğday tenli, açık tenli şeklinde hangi renk tonuna sahipseniz o ürünü tercih etmeniz ve ürünü kullanmanız gerekir. Bu sayede daha etkili bir koruma sağlanmış olur. Ten rengine uygun yapısı nedeni ile deri yapısının kendisini doğal olarak korumasını sağlar. Ürün içerisinde bulundurduğu yapısı ile deri içerisinde yer alan savunma etkilerinin daha da güçlenmesine yardımcı olur. Cildin onarılmasını da sağlar. Günlük olarak cilt üzerinde gerçekleşen yaşlanma etkilerini ortadan kaldırır. Işığa karşıda koruma etkisi olması nedeni ile makyaj öncesinde de kapatıcı olarak kullanılma durumu vardır. Güneşe çıkmadan önce bir sünger yardımı ile cilde uygulanması gerekir. Kullanabileceğiniz kendinize uygun olan ürünler https://www.recete.com/heliocare/ sitesinde mevcuttur. Kendi cilt yapınıza uygun olan ürünü seçerek kullanmayı unutmayın.