Hayat Grup Danışmanlık trafik ve iş kazalarında meydana gelen vefat, sıksık sakatlık ya da yaralanma neticesinde meydana gelen parasal ve manevi mağduriyetler neticesinde ortaya gelen zarar ve kayıpların telafisinde profesyonel yönetimiyle Türkiye çapında 50'yi aşkın şubesi ve yüzlerce çalışanı ile mağdurlara süratli ve itimat edilir hizmet veren 1997 senesinde kurulan bir şirkettir.

Hasar tazminatları konusunda sunduğumuz bu hizmet, sigorta şirketlerinin tazminatları hak edilenden az ve geç ödediği amacıyla birtakım fırsatçıların bunu kullanarak, esasen mağdur olan vatandaşları bir kez daha mağdur etmelerine, onların çaresizliklerini istismar etmelerine açıktır. Hayat Grup Danışmanlık ailesinin her bir ferdi, kötü niyetli ya da bu hususta yetersiz şahıs ve kuruluşların tuzağına düşen her mağdurda, ona ulaşmayan bizlerin sorumluluğu ve vebalinin bulunduğu bilinci ile çalışmaktadır.

Bu yüzden Hayat Grup Danışmanlık kuruluşundan bu güne Türkiye' de en büyük olma hedefini gerçekleştirirken bu büyümenin nitelikli, ilkeli, şeffaf ve hepsinden muhimi dürüstçe olması konusunda katiyen ödün vermemektedir. Danışmanlık hizmeti sunduğumuz aşağı yukarı 12 bin mağdur bu husustaki en büyük referansımızdır.