Hasta Yatağı, daha doğrusu hastanelerde kullanılan yataklar son günlerde ev tipi modellerinin yaygınlaşması ile artık evlerde de gerek hastalık gerek ise yaşlılıktan dolayı kullanılmaktadır. Motorlu ve kumandalı olarak yapılan bu modeller sayesinde hasta bakımı biraz daha kolaylaşmıştır. Tabi büyük şehirlerde seçenekler daha fazla olup her geçen gün yaygınlaşmaktadır. Hasta yatağı kiralama ya da satın alma seçenekleri sunan medikal firmalar, eve kurulum ve geri alım işlerini yapmakta ve bu sayede hasta bakıcılara yardımcı olmaktadır. Özellikle ameliyat sonrası kısa süreli kullanımlarda büyük rahatlık sağlayan bu hizmet hasta karyolası, havalı yatak ve yemek masası ile de tamamlanabilmektedir. Aylık olarak sunulan kiralama hizmeti ya da hastanelerde kullanılan yataklara alternatif olarak ekonomik model satışları için medikal firmalara müracaat etmek gerekiyor. Hasta yatakları kullanan kişilerde son günlerde ciddi bir artış olup bunun başlıca sebebi insanların hasta olmasa dahi yaşlılık sebebi ile bu ürünlere ilgisinin artmasından kaynaklanmaktadır. Baş ve ayak hareketini kumanda ile otomatik olarak yapması hatta yükselip alçalma hareketlerinin de bulunması başlıca temel özellikleridir. Bakım gerektirmemesi de bir avantaj sayılabilir.

Hasta Yatağı

Hasta Yatağı Kiralama, medikal ürünler arasında detaylı araştırma yapılarak alınması gereken ürün grubudur. Uzun süre yatmak zorunda olan ya da yatalak hastalar için üst seviye konforlu olanları tercih edilmelidir. Belli bir zaman sonrasında hasta için risk olacak tüm unsurların giderildiği modellere rağbet gösterilmektedir. Kaliteli, dayanıklı ve son derece teknolojik niteliklere sahip seçimler, her zaman güvenilir olmaktadır. Hastalarınızı rahatsız edici pek çok durumun giderildiği ve yeni nesil çözümlerle desteklendiği yatakları almak olanaksız değildir. Bu sektörde her geçen gün yerini sağlamlaştıran ve öncü olmanın kriterlerini bilen firmamız, sizlere bol alternatifli ürünler sunmakta ve bütçenize hitap eden alışverişi yapmanıza olanak tanımaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama

Hasta Yatağı Fiyat listeleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Bu tip karyolalar için fiyatların neye göre değişkenlik gösterdiğinden bahsetmek isteriz. Yatakların sahip olduğu üretim malzemesi, kullanılan diğer yan etkenler ücreti etkilemektedir. Örneğin ABS özelliğine sahip, elektrikli, farklı kademelere ayarlanabilen, baş, gövde ve ayak kısımları değişik pozisyonlara erişebilen yataklar bulunmaktadır. Anti bakteriyel boya ile kaplanmış veya ahşap bir hasta yatağı da fiyatların değişmesi anlamına gelebilir. Satın almanın yanı sıra uzun dönemli kullanım için kiralama yöntemleri de tercih edilmektedir. Ancak sürekli kullanım gerektiren hastalıklarda satın alınması daha kazançlı çıkmak demektir. Güncel fiyatlar 1500TL ile 5500TL arasında olup, şirketimizle iletişime geçerek destek talep etmeniz yeterlidir.

Şifa Hasta Yatakları

Hasta yatağı yapımı özen gösterilmesi zaruri olan süreçtir. Çünkü pek çok testten başarıyla geçmesi gereklidir. Göz önünde bulundurulan ilk kıstas hastanın fiziksel anlamda kendisini iyi hissetmesidir. Her seviye ve pozisyonda bu konforun korunması da önemli kriterdir. Alanında uzman ve profesyonel kişilerin üzerinde çalışıp tasarlaması en doğru sonuçlara ulaşılmasında gereklidir. Bu nedenle şirket olarak yapım sürecinin tamamen işinin erbabı bireylere teslim etmekteyiz. Yan korkuluklarının bulunduğu, tekerlek kısımlarının 360 derece dönebilen ve kilitlenebilir olduğu, her dört bir yanına serum asılabilen askıların uygulandığı, eksiksiz bir hasta yatağı yapımına imza attığımızı da garanti edebiliriz. Olası düşmeleri engellerin tüm detaylarla da bu süreci pekiştirdiğimizi özenle belirtmek isteriz.

Havalı Yatak

Hasta yatağı satın al ihtiyaçlarınız olduğunda Türkiye genelinde güvenilir, garantili ve daima % 100 memnun kalacağınız alışverişi yapmak istemeniz son derece doğaldır. Bu yönde sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak tek yer biz olacağız. Hepsi en ileri teknolojik yeniliklerle donatılmış, oldukça ekonomik ve maddi anlamda bütçenizi zor durumda bırakmayan yatakları temin edebilirsiniz. Yatan hastalar için komple bir yatak setine en cazip ücretleri de ödeyebileceksiniz. Hastalarının bakımının daha pratik olması, iyileşmesinin hızlanmasında rol oynayacak yatak çeşitleri sizleri beklemektedir. Site üzerinde göreceğiniz telefon numarası ve e-posta adresimiz üzerinden bize ulaşabilir ve hemen satın almaya dair ilk adımı sorunsuz bir şekilde atabilirsiniz.

Kaynak: Web ventur