Hac ve umre malzemelerini, hac ve umreye gidenler için alınması gereken hediyelik eşya çeşitlerini, hac ve umre için gerekli malzemelerin tamamını online hac ve umre malzemeleri satışı yapan aleyha.com adresinde bulabilir, satın alabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Hac ve umre malzemeleri nelerdir. Hac ve umre hediyelikleri nelerdir, şimdi bunları açıklayalım. Online hac ve umre malzemeleri satışı yapan mağazamızda tüm hac ve umre malzeme ihtiyaçlarınızı bulabilir, satın alabilirsiniz.

Hediyelik seccadeler, kaliteli seccadeler, ucuz hediyelik seccade modelleri, tespihler, kaliteli lüks tespihler, ucuz hediyelik tesbihler, 99 luk ve 33 lük tesbihler, hac ve umre kıyafetleri, tesettür giyim ürünleri, çarşaf ve peçe modelleri, tavaf için gerekli ürünler, günlük kıyafetler, şalvar ve takımlar, hacılar için takımlar, ayakkabı, çanta ve hediyelik eşyalar.

Hediyelik olarak seccadeler, tesbihler, yüzükler, takılar, kıyafetler, biblolar, tablolar, harika hediyelik eşyalar. Mevlüt için hediyelik eşyalar, Yasin kitapları, Kuranı Kerim kitapları, kadife Yasin kitapları, doğum ve ölüm için verilen mevlitler de dağıtılan Yasin kitapları, çeşitli mevlüt hediyelikleri ve daha neler neler.

Hac ve umre malzemeleri satışı yapan aleyha.com adresinden en ucuz fiyatları ile toptan seccade, toptan tesbih, toptan Kur'an, toptan Yasin kitabı, toptan hediyelik takı gibi ürünleri toptan fiyatına perakende olarak en ucuz fiyatları ile satın alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Gece 24 e kadar cep telefonu ile yada sitede bulunan canlı destek üzerinden ayrıca watsapp yolu ve mail yolu ile bizlere ulaşabilir, Konya da olan mağazamızı ziyaret edebilir yada bizimle irtibata geçebilirsiniz. Stoklu hac ve umre malzemeleri satışı aleyha.com adresinde.

Güvenli alışveriş ile hizmetinizdeyiz. SSL güvenli site olarak Google, yandex,bing ve diğer arama motorları sitemizi güvenli site olarak işaretlemiştir. 3D güvenlik sistemi ile kredi kartı yada banka kartı ile şifreli olarak güvenli ödemeler yapabilirsiniz.

Taksit imkânları ile tüm kredi kartları ile 9 taksite kadar taksit yapabilirsiniz.
Hayırlı alışverişler dileriz. Hac ve umre malzemeleri aleyha.com da.