Geleneksel haberciliğin yavaş yavaş yerini bırakmasının ardından, günümüzde en popüler haber takibi kanalları haber siteleri olmuştur. Bu aşamada da vatandaşların en büyük merak ettiği şeylerden biri internette yayınlanan haberlerin doğruluğu ve güncelliğidir.


Bu konudaki soru işaretlerini gidermek ve insanlara doğru, dürüst ve güncel haberler yapabilmek için ortaya çıkan Hashaberler.com, bireylerin haber alma özgürlüklerine saygı göstererek, geniş muhabir kadrosuyla birlikte internet üzerinden yayın yapan bir haber platformudur.


Güncel haberlerin dışında bünyesinde gelişen ve sürekli ilerleyen teknoloji haberleri de yer veren hashaberler.com, dünyada olup biten gelişmelerin tamamını doğru ve özgün bir şekilde ziyaretçilerine duyurma çabasındadır.


Bunun yanı sıra, dünyanın gündemi, ekonomiye dair en son gelişmeler, sağlık alanında ki ilerlemeler, borsanın dalgalanmaları, Türkiye ve dünya siyasetinde ki son gelişmeler gibi birçok farklı kategoride güncelliğini kaybetmemiş ve toplumda ses getiren haberleri uzman ve birikimli editörleri tarafından sizlere sunan bu haber portalı, günümüzde internet haberciliğinde oluşan açığı kapatmak için var gücüyle çalışmaktadır.


Aynı zamanda bunalan toplumu bir nebze olsun rahatlatmak ve yorucu gündemden uzak tutmak amacıyla, magazin haberlerine de yer veren site, kişilik ve vatandaşlık haklarının yanı sıra mahremiyet hususuna da saygı göstererek, ünlülerin, siyasilerin ve toplumun büyük kesimi tarafından fark edilen insanların gündelik hayatlarını mercek altına alıyor, haklarında çıkan son haberleri sizlerle paylaşıyor.