Her yaştan bireyin ilgi duyabileceği, duygu birikiminin en güzel şekilde dışa vurulduğu sanatlar güzel sanatlardır. giotto.com.tr adresimizi Bursa ilimizde kurduk. Resim, güzel sanatlara hazırlık ve hobi kurslarımızla, gelecek için kaliteli bireyler yetiştiriyoruz. Güzel sanatlar için öğrenilmesi gereken tüm bilgileri nezih ortamımızda tüm öğrencilerimizle paylaşıyoruz. Başarılı bir gelecek hedefleyen, öğrenme azmi olan herkes için kaliteli bilgiler ve kurs dalları sunmaktayız. 20 yıllık tecrübe ve bilgi birikimimizle nitelikli bireyler yetiştiriyoruz.
Kaliteli Bireyler İçin
Yeteneğini kullanmak ve başarıya kısa sürede ulaşmak isteyen gençlerimiz için resim kursu vermekteyiz. Sistemimizle ilgili her türlü bilgiye sitemiz üzerinden
ulaşabilirsiniz. Güzel sanatlara hazırlık, çocuk hobi kursu, hobi kursları ve resim kursu çalışmalarımızla tanışmak için sitemizi inceleyebilirsiniz.
Gelecek Hayal Olmasın
Kurs merkezimiz kaliteli bir kadro tarafından idame ettirilmektedir. Çocuklarımız için kabiliyet ve yeteneklerinin arttırılması, gelecek hedefi gibi çalışmalar yapılmakta ve düzeyli eğitim verilmektedir. Hobi atölyemiz ile tüm yaştan bireyler için yağlıboya, pastel boya, kuru boya ve suluboya çalışmaları yapmaktayız. Çalışmalarımızda kullandığımız malzemelerin listesi, çalışma saatlerimiz, çalışma şeklimiz ve tüm konular sitemizde detaylı olarak açıklanmaktadır.
Resim kursuna katılmak, güzel sanatlar okulları sınavlarına hazırlanmak ve başarılı olmak için merkezimizi tercih edebilirsiniz. Yılların birikim ve tecrübesiyle teknolojinin gelişmelerini takip ederek kaliteli eğitim vermekteyiz. Resim kursuna katılmak, kaliteli bilgiler edinerek geleceğinizi garanti altına almak için merkezimizin çalışmalarını inceleyiniz.
giotto.com.tr