Fal Nasıl Bakılır

Fal kültürü çok eski zamanlara dayanır. Fal bakmak için bakan kişinin hayal dünyası gelişmiş olmalıdır. Çünkü kahve falı bakarken fincanda kalan kahve telvelerinin aldığı şekillerden yorumlamalar yapılır. Bu şekilleri yorulmayabilmek için öncelikle fal bakan kişinin şekilleri belirli nesnelere benzetebiliyor olması gerekir. Bazı insanlar da daha çok hislerine güvenerek fal bakarlar. Bu tür insanlar şekillerden çok falı açtıkları zaman ne hissediyorlarsa daha çok o yönde yorum yaparlar. Böyle kişilerin 6. hislerinin kuvvetli olduğunu söyleyebiliriz. Peki fal nasıl bakılır ve nasıl yorumlanır diye soracak olursanız bu konuda kısaca özet geçelim.

Öncelikle kahve falı fincan içerisinde kalan telvenin oluşturduğu şekillere göre yorumlanır. Kahve falında sayılar ve harfler önemli bir yer tutar. Genellikle her şekil etrafındaki diğer şekiller ya da sembollerle birlikte yorumlanır. Kahve telvesinin yoğun olması daha çok sıkıntılı ve kötü durumlar anlamını taşır. Daha seyrek telve olan kısımlar ise ferah ve temiz olarak yorumlanır. Bu şekilde bakarsak örneğin herhangi bir sayı, tarih belirtiyor olabilir. Bu sayı etrafı yoğun telveli ise o tarih ya da gün içerisinde sıkıntılı bir durum yaşanacağı şeklinde yorumlanabilir. Fal içerisinde hayvan, insan, bitki şekilleri belirebilir. Bunların her birinin farklı bir anlamı vardır.

Vipfal.com adresimizde bütün bu nesnelerin ayrı ayrı ne anlama geldiklerini ve nasıl yorumlanabileceklerini öğrenebilirsiniz. Örneğin kahve falınızda çıkan yılan şekli bir düşmanınız olduğuna, hakkınızda dönen dedikodulara, dost görünümlü düşmana gibi birçok anlama gelebilir. Ya da köpek gördüğünüzde etrafı da temiz ise bir dostunuz ile ilgili durumdan söz edilebilir. Fakat saldırgan bir köpek görünüşü bir arkadaşınızla kavga edeceğiniz anlamına gelebilir. İşte fal nasıl bakılır diye merak edenler, bu yorumlar yapan kişinin bakış açısı ve yorum gücüne göre değişir.

vipfal.com adresimizde fal ile ilgili diğer bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda isim analizleri, rüya tabirleri gibi diğer konularda da yardım ve bilgi alabileceğiniz kategorilerimiz mevcuttur. Sitemizde vip özel fal baktırabilirsiniz. Fal baktırmak dışında kendi falınızı yorumlayabilmek için nasıl fal bakabileceğinizin detaylarını öğrenebilirsiniz. Site size bütün bu fırsatları sunan en güvenilir vip fal sitesidir.

Fal Sözlüğü

Günümüz de insanlar talihlerini ve şanslarının nasıl gideceğini merak ettiklerinden dolayı fal baktırırlar. Bu fallara paralar verirler. Ancak bazı sembolleri bilirseniz ücretsiz fal bakarak kendi yorumlarınızı yapabilirsiniz. Ücretsiz fal bakmak oldukça kolaydır sadece sembolleri anlamını bilmeniz yetecektir.

Fal sözlüğü gelecekte olacakları öğrenmek anlamına gelir. Aynı zaman da fal sözlüğü kısmet ve talih anlamlarını da çağrıştırır. Fallar da çıkan semboller ve yorumları çok önemlidir. Sembollerin ne anlama geldiğini bilirseniz sizde kendi falınıza bakabilirsiniz. İşte bazı semboller ve yorumları;

-Ördek: Maddiyatı simgelemektedir. Şans, evlilik, para ve başarı olarak da yorumlanmaktadır.

-Fil: Falınız da fil varsa bu yükseliş anlamına gelir. Bulunduğunuz konumdan daha iyi bir konuma geleceğinize işarettir. Aynı zamanda bu yardım size bir tanıdığınız tarafından yapılacaktır.

-Tavşan: Tavşan, kısa süreli ilişkileri işaret eder. Bu ilişkiler sonunda iki tarafında üzüleceğini anlatmadır.

-Kuş: Kuş haberi temsil eder. Mutlu bir haber alabilir ya da uzakta ki akrabalarınızdan, tanıdıklarınızdan kötü bir haber alabilirsiniz.

-Deve: Falınız da deve var ise bu iyi durumlara işaret eder. Deve, zor durumda olsa bile yükünü gideceği yere taşıyan bir hayvandır. Bu bakıma buradan çıkarımlar da bulunulabilir.

-At: Gücün ve kudretin sembolüdür at. Bu bakımdan iyi haberler alacaksınız. Aynı zamanda at, murat ve kısmet olarak da yorumlanır.

-Tavus kuşu: Tavus kuşu, gösterişiyle herkes tarafından beğenilen ve konuşulan bir hayvandır. Maddi açıdan rahatlığa kavuşmak ve zenginlemek olarak yorumlanır.

-Kalp: Kalp, aşkın ve sevginin sembolüdür. Falın da kalp bulunan kişi kısa zaman içinde aradığı aşkı bulacak ve sevdiği kişiye kavuşacaktır. Aynı zamanda kalp, evlilik anlamına da gelmektedir.

-Kedi: Kedi, nankörlüğün simgesidir. Falında kedi çıkan kişi kötü olaylar yaşayacaktır. Akraba çevresinden veya arkadaş çevresinden nankörlük görecek olarak yorumlanır.

-Horoz: Horoz, aydınlığın doğuşun simgesi olarak bilinir. Bu bakıma horoz, kötü günlerin karanlıkların geçeceğine işarettir.

-Geyik: Geyik çıkması iyi şeylere işarettir. Özellikle aile içi iletişimde iyi şeylerin olacağına ve aile içinde huzur dolu günler geçeceğine işarettir

-Denizatı: Denizatı her bakımdan olumlu şeylere işarettir. Özellikle mevki ve kademede yükselişe işarettir.