2014 yılından bu yana web çözümleri alanında hizmet veren, binlerce referansı ve aktif müşterisiyle sektörün lider platformlarından biri olan NettaCompany, web sektörüne dair aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri müşterilerine hızlı ve sorunsuz bir biçimde sunmaktadır.
Güvenilir bir hosting firması arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Ayrıca domain almak isteyen bireylerinde en çok güvendiği firmalardan olan NettaCompany, web sektöründe yaptığı atılımlar ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ahlakından dolayı sektörde kısa sürede tanınmaya başlamıştır.
Bunların haricinde web tasarım firması olarak da nam salmış olan kuruluş, wordpress hizmetlerinin yanı sıra özel yazılım hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Mevcut web sitesi olan bireylere SEO hizmetleri alanında Backlink hizmetleri, Tanıtım Yazısı Hizmetleri ve iç ve dış SEO ayarları gibi birçok uzmanlık gerektiren işi geniş kadro yapısı ve alanında ehliyetli çalışanlarıyla yapmaktadır.

Müşterilerine verdikleri hizmetlerin daima arkasında duran ve garantili iş yapma prensibini tüm kurum çalışanlarına benimsetmiş olan NettaCompany, bu alanda lider ve tek olan kuruluşlardan biridir.
Ayrıca reseller hizmeti, VDS ve VPS gibi bir çok alanda çalışmalar yaparak, en uygun paketlerle müşterilerini kazanmış ve sundukları 7/24 iletişim ve destek hatları sayesinde işin kurumsal boyutunu büyütüp yeni bir anlam kazandırmışlardır.

Web Çözümlerine Dair Aradığınız Her Şey
NettaCompany SEO hizmetlerine dâhil olan sosyal medya imlemeleri, SEO danışmanlığı ve Adwords Danışmanlığı gibi birçok hizmeti kaliteli bir şekilde sunmayı hedeflemektedir. Bunların haricinde forum tanıtımı ve blog tanıtımı gibi farklı tanıtım yazısı hizmetlerini de müşterilerine sunmaktadır.

Eğer web hizmeti almak istiyorsanız mutlaka NettaCompany firmasından hizmet almalısınız. Müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma prensibi izlemelerinden dolayı, asla pişman olmayacağınız ve aldığınız hizmetten memnun kalacağınız bir seo optimizasyon deneyimi yaşayabilirsiniz.

Ucuz domain almak isteyen ve akabinde ucuz hosting almak isteyen müşterileri için sınırsız seçeneklerle onlarca paket sunan ve her müşterisine aynı seviyede yaklaşan firma, bu işe atılmak isteyen bireyler için inanılmaz fırsatlar ve kampanyalar sunmaktadır.

Yine wordpress tabanlı bir web sitesi kurmak istiyorsanız firmanın özel olarak optimize ettiği Wordpress hostinglerden alabilir ve rakiplerinize oranla bu işe daha önde başlayabilirsiniz.