GundemBizim İle Gündemi Sen Belirle!
Blog yazarlığı yani blogger olmak aslında pek göründüğü gibi kolay bir iş değildir. Öncelikle bir heves ile ücretsiz bir blog hizmeti sunan kurumdan bloğunuzu açar ve bir iki içerik girersiniz. Sonrasında ise bakarsınız ki gelen giden yok. Sonuç ise hayaller suya düşer. Peki kolayı var desek ve sizin yerinize alt yapısını kendisi tamamlayan bir sitede kendi adınıza içerik üretseniz ve takipçileriniz olsa nasıl olur du? Bu fikrin sizinde aklınıza yattığını seziyorum. Bu nedenle size GundemBizim.com sitesi hakkında bilgi vermek istedim.


GundemBizim.com Nedir?
Yaklaşık 7 yıl önce bir blog yazarlığı hayali ile yola çıkan GundemBizim.com günümüzde ise blog yazarlığına adım atmak isteyenlerin buluşma noktası olmayı hedefliyor. Özellikle internet ortamında bulunan bir çok kirli bilgiden sıyrılıp hem ziyaretçilerine hem yazarlarına katkı sağlamayı ilke edinmiş. GundemBizim.com'un sizin için en iyi yönü sistemin hazır ve içerik girilebilir durumda olmasıdır. Size düşen kurallara uygun içeriklerinizi girmek ve onay sürecinden geçmesini sağlamaktır. Geriye kalan tüm arama motoru optimizasyonu, görsel ayarlanması vb. bir çok süreci GundemBizim.com ekibi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca Hürriyet Yazar Kafe platin üyesi olan site bir çok paylaşım platformunda da aktiftir. Mesela bulunduğu platformlardan bazıları, Milliyet Sizden Size, Hürriyet Yazar Kafe Platin Üye, Papiroom, Bundle, Flipboard, Stumbleupon ve Quup vb. şeklinde sıralayabilirim. Tabi ki bunların yanında bilinen sosyal medya siteleri de yer almaktadır.Ayrıca bu platformlarda aktif olarak yazarların içerikleri paylaşılmaktadır. Bu nedenle girilen içerikler kolay index alır ve arama motorlarında kısa sürede görülebilir.


GundemBizim.com bir diğer hayata geçirmek için çalıştığı projesi ise yazarların kazanç sağlamasına yöneliktir. Blog yazarlığı düşünüp ne kazanabilirim diyenlerdenseniz GundemBizim.com platformunda içeriklerinizin karşılığını alabilirsiniz. Şuan için bu süreç gelişim aşamasında. Bu süre zarfında yazar kadrosuna katılan adayların içerikleri ilgili uzmanlar tarafından incelenecek ve o kişilere ücretli yazarlık imkanı verilecek. Sizde hemen yazar kadrosuna katılarak bu kadroya girebilirsiniz.


GundemBizim.com Yazarı Olmak Size Ne Kazandıracak?
Öncelikle hazır ve geçmişi olan bir platform üzerinde yazılarınızı paylaşmış olacaksınız. Yani diğer ifade ile blog yazarlığı için bir adım atmış olacaksınız. Bununla birlikte yazılarınız bir çok sosyal paylaşım sitesinde yayımlanacak. Yukarıda da söz ettiğim gibi ilerleyen zamanlarda da kazanç sağlama imkanınız olacaktır.


Blog veya site sahibi olsanız bile GundemBizim.com yazarı olmanız için bir nedeniniz var. Yazar kadrosuna katılıp bog veya sitenize, içerikleriniz ile ziyaretçi çekmeniz ve hatta backlink almanız mümkün. Eğer site sahibi iseniz backlink neden önemlidir biliyorsunuzdur. Blog yazarlığı ile ilgili profesyonel bir yerden başlangıç yapmak istiyorsanız sizin için en iyi yöntem GundemBizim.com sitesi diyebilirim.


Son olarak belirtmek istediğim ise daha fazla bilgi ve hatta yazar kadrosuna katılmak için GundemBizim.com/yazar-araniyor sayfasını ziyaret etmenizdir. Şimdiden iyi bloglamalar...