İnternet üzerinden yapılan işlemler pizza söylemek ile sınırlı değil. Bu site aracılığı ile son zamanların en popüler evcil hayvanı olan guinea pig siparişi verebileceğiniz gibi sipariş öncesi ön inceleme yaparak hayvanlar ile ilgili geniş bilgi sahibi olacaksınız. Aklınıza takılan soru işaretlerine yanıt almak için bizimle iletişim kurun.

Hamster ile hiçbir alakası yok
Online dünyada uzun yıllardır hizmet veren ve son zamanlarda Türkiye'de de faaliyetlerini hızlandıran sitemizde son zamanların en popüler evcil hayvanı olan guinea pig siparişi verebileceğiniz gibi sipariş öncesi ön inceleme yaparak hayvanlar ile ilgili geniş bilgi sahibi olacaksınız. Evcil hayvan dostlarının ortak çatısı olan bu sitede Avrupa'da yaygınlaşan bir tür olan kobay fare türü ile ilgili bilgi alırken öğreneceğiniz en ilginç bilgi onun kemirgenler ailesinden gelmesine rağmen kemirme huyunun olmadığıdır. Bu tür hamster ile karıştırılsa da aslında hiçbir alakası ve benzerliği yoktur.

En kısa sürede adresinize ulaştırılır
Fare genel anlamda iğrenilen ve uzak durulan bir hayvan olsa da kobay ve hamster türleri insanların çok ilgisini çekmektedir. Bu site aracılığı ile son zamanların en popüler evcil hayvanı olan guinea pig siparişi verebileceğiniz gibi sipariş öncesi ön inceleme yaparak hayvanlar ile ilgili geniş bilgi sahibi olacaksınız. Siparişleriniz en kısa sürede adresinize ulaştırılır.