Guava Plus


Guava son günlerde sürekli kulağımıza çalınan bir meyve türü. Tropikal bir meyve olan guava aslında tam bir süper meyve. Faydaları saymakla bitmiyor.Uzakdoğuda doğurganlığı artırmasıyla meşhur olan bu bitki yaygın olarak tüketiliyor. Yüksek miktarda Guava yüksek oranda içerdiği diet lifleri,A vitamini,C vitamini,folik asit, potasyum, manganez, bakır gibi vitamin protein ve elementler içeren bu meyve nelere iyi geliyor birlikte bakalım.


Guava Plus Faydaları Nelerdir? Ne işe Yarar ?


Guava bilim insanlarının araştırdığı önemli faydaları olan bir meyve. Bu faydalardan birkaçını sıralayacak olursak doğurganlığı artırmaya yardımcı olduğu ve bunun yanı sıra kan basıncını düzenler, bağırsak florasını düzenler, metabolizmayı hızlandırarak toksinlerden arımdırır.


Guava A vitamini bakımından da bereketli bir içeriğe sahip. Guava üzerinde yapılan bilimsel araştırmalar gözlerdeki bozulmayı engellediği yönünde bulgulara rastlamışlar. Görmeyi daha iyi bir düzeye getirdiği ve katarakt gibi bazı göz rahatsızlıkların ilerlemesini durduruyor. Guavanın etken madde olduğu guava serum sağlıklı beslenmeye yönelik iyi bir takviye edici gıdadır.
Guava Plus İçeriğinde Ne Vardır? Nasıl Kullanılır?


Guava Serum özellikle çocuk sahibi olmak isteyen kişilere iyi bir besin takviyesi olmaktadır.İçeriği ile doğurganlığı artırmaya yardımcı olur.Özellikle Uzak doğuda bu amaçla tüketimi çok yaygındır.
Guava: İçeriğindeki bileşenler sayesinde tam bir süper meyvedir. Doğurganlığı artıran folat minerali de oldukça fazladır.
Kuşkonmaz: Çinko içerir. Bu sebeple doğuganlığa önemli ölçüde olumlu manada yardımcı olur.
Organik Polen:enerji veren vitamin protein aminoasitler içerir
Çakşır Otu:Cinsel gücü artıran afrodizyak etkisi içerir
Goji Berry: Anksiyete ve depresyonu iyileştirici olumlu etkileri vardır
Maça Kökü:Hormonları düzenler ve yumurtalık kalitesini artırır.
Frenk Üzümü Yağı:Yüksek miktarda omega-6 ve omega-3 yağı içerir.Omega takviyeleri yumurtalıkların kalitesini artırır.


Guava Plus Nasıl Kullanılır?


Bir kutuda 15 adet serum şişesi bulunur guava plus Günde bir kere tok karnına içilmelidir.Her gün düzenli kullanılması tavsiye edilir.Örneğin sabah 10’da alınan takviye diğer günlerde aynı saate alınmalıdır.İçmeyi unutursanız iki doz almanıza gerek yoktur. Unuttuğunuz zaman takviyeyi içip sonraki gün eski düzeninizde devam edebilirsiniz.

https://www.guavaplussiparis.com/siparis/