Goldsun Isıtıcı


Teknolojiyi yakından takip eden Goldsun Shop, soğuk kış aylarında sizi üşütmemek için Goldsun ısıtıcı satışını yapıyor. İstanbul’un Anadolu yakasında hizmet veren Goldsun öncelikle sizi düşünüyor. Cep yakan elektrik faturalarına son vermek için en doğru üretimleri yapıyorlar.


Goldsun, geniş ürün yelpazesi ve müşteri odaklı çalışması ile kendi sektöründe en ön sıralarda olmayı kendine görev biliyor.


Kafe ve Restoran Isıtma


Goldsun ısıtıcı çeşitleri kafe ve restoran olmak üzere 2 ayrı grupta toplanır. Alanlardan biri açık alan olup sigara içilebilir alandır. Diğeri ise tamamen kapalı alandır.


Açık olan alanlarda ısıtma işlemi daha meşakkatlidir. Bu alanlarda radyant ısıtma sistemi kullanılır. Goldsun firması, açık alanlarda kullanılacak ısıtıcının özelliklerini kullanılan alanın özellikleri ve mimarisine göre belirliyor.


Kapalı alanlarda ısıtma işlemi açık alanlara göre daha detaylıdır. Bu konuda müşteri konforu önemlidir. Isı kaybı olmadan sağlanan izolasyon ile yüksek faturalara veda ediliyor. Mimari, ısı izolasyonu ve konfor detaylarını göz önünde bulunduran Goldsun’un uzman ekibi size minimum cihaz ile maksimum ısınmayı vadediyor.


Kolay Alışveriş


Goldsun, müşterilerine kendi web sitesi üzerinden kolay alışveriş imkânı sunuyor. Goldsunshop.com adresinden ister direk sipariş verin. İsterseniz de başvuru yaparak mekânınız için ön keşif isteyin. Mekanınıza gelecek olan işinin uzmanı ekipler en uygun sayıda ısıtıcı öneriyorlar. Yetkili bayiye 0216 266 82 14 numaralı sabit ve 0532 138 38 37 numaralı cep numarasından çalışma saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.