Web sitenin ismi : Glintsatis.com

Site ile ilgili Başlık : Glint bitkisel çözücü satış sitesi - Glintsatis.com

Sitenin yayın hayatına başlamış olduğu tarih : Temmuz 2019

Site hakkında tanıtım mesajı : İnternet üzerinden, birinci sınıf kalitede bir bitkisel çözücü satın almak isterseniz, bu konuda hiç tereddüt etmeksizin glintsatis.com tercihinde bulunabilirsiniz. Siteye giriş yaparak, piyasadaki en başarılı bitkisel çözücülerden olan Glint ürününü satın alabileceksiniz.

2012 senesinde İzmir'de üretimlerine başlanan Glint, günümüzde alanının en çok tercih edilen markalarındandır. Yüzey temizliği denildiği zaman pek çok kişinin aklına Glint gelmektedir.

Glint satış adresi olan glintsatis.com üzerinden, sadece tek tuşla sipariş verme şansınız olabilir. Evinizin ya da iş yerinizin yüzeylerini, en hızlı ve en kolay şekilde temizlemek için, siz de pek çok kişi gibi Glint marka temizleyicilerden alabilirsiniz.

Glint, alkol içermez. Son derece güçlü bir yağ çözücü ve leke çıkarıcıdır. Kokusuzdur, aynı zamanda renksizdir. Kötü kokuları ortadan en iyi şekilde kaldırır. Kimyasal içeriğe sahip olmayan Glint adlı temizleyici ürün, gerek çocuklarınızın, gerek sizin, gerekse de hayvan dostlarınızın sağlığını tehdit etmez.