Giotto Galvo lazer ile yapılan otomasyonlar


Flexi Wood : Bu modelimiz 120x240 cm ebatında çalışma alanına sahip profesyonel otomasyonlu galvo lazerlerdir. Bu modeller genellikle mobilya sektöründe modüler mobilya üreten firmaların lazer ile yüzey işleme makinesi olarak kullanılmaktadır. Flexi wood lazer makinemiz ile kapı firmaları için üretilmiş modelimizdir. Kapı kapak üzerine lazer resim baskı, lazer ahşap yakma, lazer ahşap markalama, lazer enraving işlemleri yapılmaktdır.
Daha detaylı inceleme için : https://www.giottolaser.com/giotto-wood-lazer


Label Master : Label master full otomatik rulodan ruloya bobin etiket lazer kesim makinası olarak üretilmiş italyan SEI lazer üretimidir. Finiş hattı seçenekleri: lazerle kalıp kesme , kodlama , mikro delme, yarı döner kalıp kesim, tam dönen flekso vernikleme, yarı döner flekso vernikleme, baskı, yarı döner Sıcak Dökme, üst üste binme, kendinden hoşlan , astar laminasyonu, masa tespiti, Kaplama, yarma.


CMYK renklerde bobin etiket baskı makinesinde baskılan, HP indigo , Efi gibi baskı makinalarında bobin olarak baskısını yaptığınız rulo halindeki baskıyı bıçaksız etiket imalatı için üretilmiş otomasyonlu galvo lazer makinelerdir
Detay için: https://www.giottolaser.com/label-ma...kesim-makinesi
Necati Sarıkaya