Avrupa seyahatleri için planladığınız ülkenin vize isteyip istemediğini öğrenmek istiyorsanız avrupa gezi rehberi listesini inceleyerek kendinize yeni bir yol haritası çizebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip ülkeler arasında seçim yaparken gerekli olan tüm bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

VİZE MUAFİYETİ OLAN ÜLKELER
Sizin için özel olarak yürütülen bu çalışma alanında uzman editörlerin uzun uğraşlar sonucu derlediği önemli bilgilerden oluşmaktadır. Ülkeler arası vize muafiyetinin dış işleri bakanlığı ile ortak teyitleşme yoluyla belirlendiği avrupa gezi rehberi sıralamasında hangi ülkelerin tatil için uygun olduğunu belirten coğrafi ve kültürel bilgilere de ulaşacaksınız. Size daha iyi bir Avrupa seyahati deneyimi sunmak için geliştirilen bu yöntem ile yola çıkmadan size lazım olan tüm bilgiler elinizin altında olacak. Zaman kaybetmeden sisteme giriş yaparak bilgi almak için ana sayfaya tıklayın.

HANGİ ÜLKELERE GİDEBİLİRİM
Türkiye ile ikili anlaşması olan ve birbirlerinin vatandaşlarından vize istemeyen ülkeleri öğrenmek için gezirehberi.org adresinde bulunan avrupa gezi rehberi listesini inceleyebilirsiniz. Zaman kaybetmeden tatil planınızı hazırlayarak yola çıkmanız için planlanan bu listede vize gerektirmeyen ülkeler yer almaktadır. Yurt dışı seyahatleriniz için düzenlenen bu listelerde gitmeyi düşündüğünüz ülkelerin coğrafi ve siyasi durumlarından kültürel değerlerine kadar bir çok konuda da püf noktaları rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Ana sayfada bulunan vize muafiyetleri sekmesine tıklayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.