gezengenc.com 2015 yılında açılmış seyahat, mekan, tatil önerileri, birbirinden ilginç bilgiler, en son seyahat ve teknoloji haberlerini bulabileceğiniz bir seyahat blogudur. Gezen Genç

Ucuz yurtdışı seyahati ve uygun tatil için, ekonomik konaklama, ucuz uçak bileti bulma, otel seçimi, seyahat uygulamaları, programları ve şirketleri hakkında tavsiyeler ve bilgiler.

Tüm dünyadan farklı seyahat haberlerinin yer aldığı polonya erasmus gezengenc.com'da seyahat ile ilgili teknolojik ürün ve haberlerin yayınlanmasının yanı sıra ve seyahat eden kişilere yardımcı olabilecek ürün tanıtımları yapılmaktadır. Gitmek istediğiniz şehirlerle ilgili pratik bilgileri bulabilir, seyahat ederken sağlıklı olmakla ilgili yazıları okuyabilir, Nerede ne yenir? kahve demleme Ne içilir? Ne yapılır? gibi basit soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Türkiye'den Avrupa'ya gidecek erasmus öğrencilerine yardımcı olabilecek konularada yer verilen gezengenc.com'da Erasmus Öğrencilerine Avrupa Turu hakkında bilgiler de verilmektedir.
Web Site Adresi: gezengenc.com