Genesis-mining
Bitcoin ve Etheryum(Ethereum) madenciliği indirim kuponu
Genesis Madenciliği için İndirim Kuponu Tıkla şimdi madenciliğe başla %3 ile %5 arasında indirim kazan.

Linke tıklayarak açılan her hesapta Ek %3 hash gücü alınan her pakette %3 ekstra indirim için linke tıklayarak hesap açın indirim kuponunu girin. Kupon : filRj2
indirim konu : filRj2
https://www.genesis-mining.com/a/1422561

https://www.akyazihaber.com/yasam/ge...de-37743-detay
Promo Code - " filRj2"
BITCOIN MADENCILIĞINE HEMEN BAŞLA!
Bitcoin madenciliği konusunda, modern teknolojiler sürekli geliştiriliyor. çiftlik, ortağımız Spoondolies Tech'den satın alınan donanımla kuruluyor ve sizin adınıza bakımları yapılıyor. Evde yüksek elektrik maliyetlerinden uzak çiftliğimizde bulut madenciliği yapabilirsiniz. Kazılan bitcoinler her gün bitcoin cüzdanınıza transfer edilir.
Genesis Mining sizlere kolay bir şekilde yatırım yapma fırsatı sunuyor. Bitcoin madenciliği sistemimiz büyük ölçekli yatırımcılar, kripto para birimi uzmanları kadar, yeni başlayanlar için de uygundur.
Genesis Mining Bitcoin ve alt coin madenciliğini birleştirmek isteyenlere alternatif sunan, Dünya'nın ilk ve en büyük ölçekli, çoklu algoritmalı bulut madencilik servisidir.
Dijital para birimi sektöründe uzman bir ekibe sahibiz, ve bitcoin madenciliği algoritmamız, en etkili ve güvenilir bitcoin madencilik fiyatlarını sağlamak üzere tasarlanmıştır.
Buradan üye olursanız %3 hash gücü ve ekstradan %3 indirimli alıcaksınız
https://www.genesis-mining.com/a/1422561