Gebze nakliyat ve taşımacılık uygulamalarında 1995 yılından bugüne kadar en kaliteli ve hızlı hizmet sunmakta olan Yeşildağ nakliyat firması uzman ekibi ve nakliye araçları ile her daim en modern taşıma hizmetlerini siz saygıdeğer müşterilerine sunmaktadır. Nakliyat işlemi gerçekleşecek ise taşınmanın en öncü kurallarından olan kaliteli ve profesyonel nakliye firmasının belirlenmesidir. Kaliteli ve profesyonel hizmet sunan Gebze Yeşildağ nakliyat Gebze ve İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde evden eve nakliyat, parsiyel taşımacılık, eşya taşımacılığı, yük nakliyesi, ofis büro ve fuar taşımacılığı hizmetleri sunmaktadır.


İstanbul kentleşmiş bir şehirdir. Kentleşmiş şehirlerde evden eve taşıma ve eşya taşımacılığı hizmetleri çok sık gerçekleştirmekte olan hizmet arasında öncü olmaktadır. Firmamız evden eve nakliyat araçları ve tecrübeli personelleri ile hizmette kusur oluşturmayarak evden eve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde yeni adresine teslim etmekedir. Paketleme ve ambalajalama ekipmanları ile taşıma esnasında hiçbir zarara uğratmamaktadır. Taşıma işlemine başlanmadan önce eşyalarınız sigorta kapsamına alınmaktadır.

Kapalı kasa kamyon ve kamyonet nakliyat araçları ile yük ve eşya taşımacılığını haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak gerçekleştirmekte olan Gebze nakliyat firması ile hemen iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın en uygun fiyat teklifini sunacağından emin olabilirsiniz.