Giotto Galvo Lazer
Giotto galvo lazer 1999 dan itibaren sayısız sektörde kullanılmaya başlamış ve uzun ömürleri ile yatırım maliyeti çok düşük olan bir galvo lazer makinesidir.
Giotto galvo lazer ahşap olarak mobilya sektöründe İnegöl, Kayseri , İstanbul ve diğer bölgelerde kullanılmaya başlamış ve başarılı olarak çalışmaktadır.
Giotto galvo lazer olarak İstanbul Aymakop, Gedikpaşa,Aykosan, Güngören de yüzlerce adet ile ayakkabı, terlik,çanta, kemer deri üzeri kesme, delme, perfore, desen, dekorasyon yapılmaktadır. Ayrıca Gaziantep, Konya, Adana, İzmir, Manisa, Hatay gibi ayakkabı terlik imalathanelerinin yoğun olduğu bölgelerde sayısız referans ile giotto galvo sizlere hizmet vermektedir.
Giotto galvo lazer tekstil ve denim sektöründe dünyada en çok tercih edilen giotto denim ve flexi denim modelleri ile kot sektöründe kot yıkama ve kot imalatçılarında kullanılmaktadır. Gitto galvo lazer olarak lazer kesim elbişe, kot kuru işlemleri; rodeo, bıyık, zımpara, yıpratma vb işlemleri yapabilmektesiniz. Ayrıca giotto galvo lazer ile aksesuar imalatıda yapabilirsiniz. Lazer kesim etiket, reflektör folyo kesimi, hologram kesimi vb işleriniz çok hızlı ve kaliteli imalatını yapabilirsiniz
Giotto galvo lazer makineleri sei lazer Türkiye olarak görev yapmaktayız. SEI Lazer otomasyonlu galvo lazer lerimiz ile özellikle matbaa sektöründe matbaa etiket, finishing işlemlerini, ambalaj sektörü için ambalaj perfore kesim, yarım kesim vb işlemlerde kullanılmaktadır. Ayrıca paperone kutu imalatı, labelmaster matbaa etiket imalatı, flexi denim ile kot kuru işlemleri, Flexi blu ile pleksi noktalama yaparak, lgp panel imalatında kullanabilirsiniz.

Hakkında
Necati Sarıkaya
1999 Yılında Reklam ve Tabela sektörüne hizmet vermeye başladı. Folyo kesim plotter ve Dijital Baskı ve pleksi kesim lazer makineleri satış servis hizmeti uzun yıllar verdi. 2002 yılından itibaren İtalyan SEI Lazer firmasın üretimi olan Giotto Galvo lazer makineleri , Mercury ve NRG lazer kesim makineleri satış ve hizmetini vermeye başladı. Bir çok enstitü ve lazer üretim firmasında teknoloji eğitimi aldı. Halen galvo lazer konusunda Türkiye ve Yurtdışında satış , servis ve eğitim desteği vermektedir.
Yeni ürünlerimiz olan Label Master Matbaa Rulo Etiket kesim lazer otomasyonların, Graphtec Matbaa Rulo Etiket Baskı makinelerinin tanıtım, satış ve satış sonrası hizmetini vermektedir.

Hizmetler
Giotto Galvo Lazer fiyatları yapacağınız işleme göre değişkenlik gösterir.
Galvo lazer kesim makinası fiyatları
Galvo lazer kesim makina fiyatları ..Kaliteli galvo lazer almak istiyorsanız giotto galvo lazeri tercih etmenizi öneririz. Hem kesim hem markalama yapabilen dünyanın en kaliteli galvo laser makinesidir. İtalyan SEI Lazer tarafından üretilen giotto galvo lazerler piyasada % 90 lık kullanım ile ezici bir üstünlüge sahiptir. İnce ışın kalınlığı, geniş ebat çalışma yeteneği ile mükemmel bir çözümdür.
Galvo Lazer Teksil
Galvo Lazer Deri Kesim
Galvo Lazer Ahşap & Mobilya
Galvo Lazer Hediyelik Ahşap
Galvo Lazer 3d Lamba imalatı
Galvo Lazer Matbaa Davetiye kesim
Galvo Lazer Denim zımpara bıyık yıpratma
Galvo Lazer metraj kesim
Galvo Lazer metraj kumaş baskı
Galvo Lazer Aksesuar imalatı
Galvo Lazer ile şal kesimi
Galvo Lazer Cam & ayna Kumlama Dekorasyon
Galvo Lazer LGP panel üretimi, light box, ışıklı pano
Galvo Lazer etiket kesim : Matbaa ve tekstil etiketleri
Şehir için aynı gün, şehir dışı ikinci gün servis garantisi

Misyon & Vizyon
Misyonumuz Sekröler Üretimlerin ekonomik ve rekabetçi ürünlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktır
Galvo Lazer Makine İhtiyaçlarınız için Bizimle İletişime Geçin.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
A ve A Endüstriyel Teknoloji Ürünleri Mak.San.ve Tic.A.Ş.
Oruç Reis Mahallesi Giyim Kent Sitesi
Giyimkent Caddesi No:126A-128A
Esenler - İSTANBUL
Lazer Satış Yöneticisi
Necati SARIKAYA
+90 533 713 34 44
https://www.galvolaser.com