GalaFX


Selamlar herkese, geçenlerde bir platforma denk geldim sizlerle de paylaşmak istiyorum. Bitcoin konusunda sürekli yatırım yapmaya çalıştığım için güvenli yer arayışına girmiştim arkadaşımın önerisiyle haberim oldu GalaFx ten haberim oldu. Yüzde 35 bonus veriyorlar ve ücretsiz eğitiminden tutunda birçok avantajı var bakmanızı öneririm. Yatırım tavsiyesi değildir meraklısına ise site linki bu: https://www.galafx.com/

Kısaca bilgi almak isteyenler :


GalaFX; eğitimli ve tecrübeli uzman kadrosuyla güncel teknoloji ile donatılmış alt yapısı ve müşteri odaklı butik hizmet anlayışıyla hızlı ve güvenli bir şekilde tüm yatırımcılarına hizmet vermekten gurur duymaktadır.


Genç, dinamik ve ilerici bakış açımızla, güçlü finansal desteğimizi de arkamıza alarak yatırımcılarına benzersiz bir yatırım deneyimi sunmaktayız.


Teknolojik yenilikleri sürekli takip ederek, işlem platformlarımızla müşterilerimize son derece geniş bir ürün yelpazesinde işlem yapma imkanı sunuyoruz. Müşterilerimizin işlem yaptıkları piyasa ve ürünleri iyi tanımaları ve anlamalarının öneminin bilinciyle eğitimleri için ihtiyaç duyulan tüm imkanları sunmayı işimizin bir parçası kabul ediyoruz.


Kurulduğu 2011 yılından bu yana bir çok ülkede hizmet veren ve sürekli denetlenen, aldığı belgelerle de güvenilir bir şirket olduğunu kanıtlayan GALAFX, FCA (Financial Conduct Authority) lisanslı bir forex aracı kurumudur.


galafx.com