Tüm Webmasterlerin Ortak İlan Sitesi

Gelişen teknoloji ile birlikte, insanların evlerinden dışarı çıkmadan çalışabilmesi kolay hale getirilmiştir. Freelancer şeklinde çalışmak isteyen kişiler flaybo ile ortak webmaster sitelerinin bulunduğu platformumuzda özgür bir şekilde istediği saatlerde esnek olarak çalışabilmektedir.

Siteye üyelik işlemlerini tamamlayan kişiler, hangi alanda hizmet vermek istiyorlarsa o alan ile ilgili kendilerini tanıtan bir ilan vererek para kazanmaya başlayabilmektedir. Makale yazarlarından grafikerlere, grafikerlerden yazılımcılara kadar hemen hemen herkes bu işi yapabilmektedir. Ücretsiz bir şekilde sunduğumuz bu hizmet içerisinde, çok sayıda üyeyi kabul etmekteyiz.

Üyelerin vereceği hizmet alanına göre kazançları değişmekle birlikte sistemde çeşitli alıcılar bulunmaktadır. Düzenli olarak çalışan kişiler, aktif bir kazanç elde ederek geçimlerini sağlayabilmektedir.

Freelance Çalışanların Sistemi

Webmaster işine yoğunlaşmış kişiler, evden dışarı çıkmadan veya internetin olduğu her yerde çalışma koşullarını gerçekleştirebilmektedir. Çalışacağı müşterileri bile kendileri seçen kişiler, patron baskısı olmadan kendini özgür hissetmektedir. Sitemizin kurallarına uyan kişiler, üyelikleri boyunca kazanmaya devam edebilmektedir.

Sitemiz, teslim edilen işler üzerinden elde edilecek gelirin bir kısmını komisyon olarak almaktadır. Alıcılar ile freelance olarak çalışanları buluşturan bu sistemimiz birçok insanı heyecanlandırmaktadır.