Bayraklar dünyası flama bayrak, kırlangıç bayrak ürünleri hakkında sizlere hizmet sunmaktadır. özellikle firmaların reklam ve tanıtım amaçlı olarak kullanılmasının yanı sıra bayrak çeşitleri arasında yer almaktadır. Genel olarak firmalar logolarının basılı olduğu flama bayrak ürünleri aynı zamanda dijital baskı imalatları da gerçekleştirilmektedir. İşyerlerinde fuar, açılış ve seminer gibi etkinlerde kullanılan flama bayrak diğer ismi olan kırlangıç bayrak ürünleri aynı zamanda saten ve raşel kumaş türlerinden üretilmektedir.
Flama bayrak kullanım yerlerine göre farklı ebat ve ölçülerde basımları yapılmaktadır. Bir ucunda pvc boru olması ile ip bulunmaktadır. Bu şekilde asıldığı yerde daha sağlam durmasına olanak vermektedir. Özellikle suya dayanıklı saten kumaştan üretilen flama bayrak ürünlerimiz aynı zamanda dijital baskılarda da işlenmektedir. Dilerseniz hem iç mekanda hem de dış mekanda kullanabileceğiniz gibi %100 müşteri memnuniyetini sizlere sunuyoruz. Kurumumuzda sizlerde flama bayrak siparişi vermek isterseniz sitemiz üzerinden verebileceğiniz gibi bizlere iletişim adreslerinden de ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlardan sizlere sunan bayraklar dünyası aynı zamanda ürün özellikleri ve adedine göre değişiklikler gösterilmektedir. Fiyat teklifinizi bizlerden almak isterseniz sitemize ziyaret etmeyi unutmayınız. Kredi kartına taksit yapıldığı gibi adınıza da fatura kesilmektedir.
Ücretsiz kargo seçeneğimiz sayesinde sizlere en kaliteli şekilde kapınıza teslim edilmektedir. Flama bayrak siparişi vermeden önce mutlaka seçmiş olduğunuz ürünün özelliklerini ve adedini bizlere bildiriniz. Baskı yapılacak flama bayrak ürününüzü bizlere gönderimlerini yapmadan önce logonuzu pdf olarak gönderebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek çözünürlüklerde sizlere ürünlerimizi sunarken en son halini sizlere sunuyoruz. Sizlerin de onayını aldıktan sonra üretim aşamasına geçerek en geç 2 iş günü içerisinde sizlere gönderimlerimizi sağlamaktayız.
Bayraklar dünyası 30 yıllık flama bayrak üretimini gerçekleştirmenin yanı sıra Türk bayrağı, makam bayrağı ve buna benzer ürünlerimizi de sizlere sunmaktan gurur duyarız. Piyasanın en iyi firmaları arasında yer almamızın yanı sıra 1.sınıf kalite ürünlerimiz gerçekleştirilmektedir. Sizlerde uzun vadeli bayrak ürünlerini kullanmak isterseniz mutlaka bizlere iletişim adreslerinden ulaşınız. İstanbul merkezli ofisimizde sizlerde flama bayrak ürünlerini kullanmak isterseniz ziyaretimize gelebilirsiniz.