Flama bayrak*ürünleri tüm bayrak çeşitleri içerisinde en çok ilgi gören ürünlerdir. Bu bayrakların özelliği dayanıklı kumaşlardan tercih edilmesidir ve bu sebeple de her zaman ilk tercihtir. Flamalar çeşitlilikleri ile farklılık yaratır. Genel tercih edilenler arasında kırlangıç flamalar, sivri uçlu, üçgen ya da beşgen tipte olanlar sayılabilir. Talep edilen her türlü baskı itina ile uygulanabilir.

Flama Bayraklar Nerelerde Kullanılır?

Flama bayraklar genelde festivallerde, fuarlarda, bayi toplantılarında, firma içlerinde, seminerlerde, tanıtımlarda, şenliklerde, iç ve dış mekânlarda, salon organizasyonlarında fazlasıyla tercih edilir. Flamalar ortamı son derece göz alıcı hale sokarlar. Flama bayrak*özellikle son zamanlarda fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır. Özellikle açılışlarda veya özel günlerde bu detay önemli hale gelmiştir.

Tanıtım ve reklam durumlarında özellikle tercih edilmesi de üretim ve tanıtımlarda ve doğal olarak satışlarda artı hız vermektedir. Bir mağaza açılışına gidildiğinde ilgi çekici olunmasında etkili olan*flama bayrak*sembolleri müşteri çekmede artı bir fark yaratıcı değerdedir.

https://goo.gl/3kyBHf