Firmadan, 2009 senesinde ilk kez açmış olduğu büyük web sayfası sayesinde tanıtım ve satış sektörü içerisine girmiştir. Farklı sektörlerdeki işletmelere yönelik olarak hizmetlerini kaliteli bir biçimde verir. Bunların arasında ticaret yapılmasını sağlar. Salt bu yönüyle öne çıkmaz. Çünkü değişik iş imkanlarını, ilanlarını barındırır. Bundan dolayı çok işlevsel bir yapısı vardır. Ayrıca her daim firmaların mutlu olmasını sağlayacak ekstra özellikleri de sitesine eklemiştir. Bundan faydalanarak, ticari işletmenizi siteye eklemek çok kolay bir işlemdir.
Firma Tanıtımınızı Yapın
Firmadan sayfasında çok geniş bir ticari ağ söz konusu. Türkiye'nin değişik illerinde faaliyet gösteren binlerce şirket, işletme, ofis ve firma burada yerlerini çoktan almış durumdalar. Siz de bunu yapabilir ve internetin sunduğu nimetlerden faydalanarak, online ticaret içerisinde görünür olabilirsiniz. Bunu sağlayabilmek ise alınacak bir üyelikle çok zor değil.
Üst alanda yer alan kayıt ol yazılı yere bir kere tıklayarak hemen süreci başlatabilirsiniz. Firmadan, diğer tüm ticaret sitelerinden çok farklı bir misyona sahiptir. Çünkü size adeta kendi web sayfanızı internet üzerinden ve ilgili platformdan oluşturma şansını sunar.
Bunun yanı sıra sayfadaki alanınıza her türlü veriyi ekleme konusunda tam bir serbestlik tanımıştır. Örneğin video çekerek bunları sayfanıza koyabilirsiniz. Eğer işletmenizin sosyal medya hesapları söz konusu ise yine ilgili bölüm içine bunları yerleştirmeniz çok da zor bir işlem olmayacaktır.