Sarı sayfalar eski tip firma rehberi olup günümüzde geçerliliğini yitirmiş ve eskiden de çok büyük katkı sağlamayan bir yöntemdir. Firma rehberi avantajları ile aramalarda ilk sıralarda çıkarak markalaşma sürecine girebilirsiniz.


Sarı sayfalar günümüz firma rehberinin özelliklerini taşıyan dergi, broşür tarzında çıkarılan firmaların bulunduğu ildeki tüm bilgilerine yer verilen tanıtıcı kitaptır. Şimdilerde ise çağımızın teknolojik olmasından dolayı sarı sayfalar kullanımdan kalkmıştır. Yerini firma rehberi alarak daha yüksek kitlelere ulaşmayı sağlamaktadır. Firma rehberi daha geniş bilgi içerdiğinden dolayı günümüz tüketicileri her şeyi internet ortamında sorgulayıp aldığı bilinen bir gerçektir. Firma rehberi ile sizlerde şirket bilgilerinizi kayıt ederek bulunduğunuz il ve ülke çapında bulunur olmayı hedefleyebilirsiniz. Rehber ile kayıt oluşturan firmalar tüketici açısından güvenilirlik konusunda tam not almaktadırlar. Sarı sayfalar denilen rehberler herkese ulaşamadığından belirli bir kitle tarafından bilinir olmaktaydı. Şimdi neredeyse her evde iki adet teknolojik cihaz ve internet bulunduğu için firma tanıtımlarının yayılma hızı oldukça fazladır.


Firma Rehberi Çeşitleri


Firma rehberi çeşitleri içerdiği özelliklerden dolayı 4 gruba ayırılır. Yerel firma rehberi, Türkiye firma rehberi, ücretli firma rehberi ve ücretsiz firma rehberi şeklinde farklı kategorilere ayrılmıştır. Rehber.com.tr tamamen ücretsiz ve Türkiye’nin en büyük firma rehberi olmasından dolayı en çok tercih edilen rehberdir. Günümüzde firmaların reklam ve tanıtım maliyetlerinin yüksek olması şirketleri zorlamaktadır. Özellikle dijital dünyada yer almak için belirli bir miktar para harcanmak zorunda kalması firma sahiplerini hayal kırıklığına uğratmaktadır. Türkiye’nin en iyi firma rehberi sizler için tamamen ücretsiz olup bu hizmetinin yanı sıra sizlere bedava web sitesi avantajı sunarak e ticaret ortamına girişinizi de ücretsiz hale getirmiştir. Birde sadece yerel rehberler vardır bunlar özellikle sanayilerde bulunan araç tamiri yapan firmaların bulundukları illerin firma rehberi ile var olması hedeflenir. Genel anlamda her yere gönderebileceğiniz ürün yâda hizmetiniz var ise firma rehberi ile ücretsiz kayıt olarak kendi şirketinize ait bedava web sitesi kurulumunuzu yapmalısınız.


Firma Rehberi Avantajları ile Sektörde Bulunur Olun


Firma rehberi avantajları ile sektörde bulunur olun özellikle arama motorlarında tüketicilerin kullanacakları ürünleri sorgulaması ve karşılaştırma yapması en sık görülen durumdur. Sizde firma rehberi kaydınız ile arama motorlarında görünür olarak sektörde size daha fazla kişinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu işlemlerinde firma rehberi büyük bir önem taşımaktadır. Firma rehberine girdiğiniz kayıtlar Google robotları tarafında arama sonuçlarına indekslenir. Böylelikle örneğin bir tekstil firması iseniz kışlık kazak yazan bir tüketiciye sizin sonuçlarınız da oluşur. Burada firma sahiplerinin yaptığı en büyük yanlış oldukça aceleci davranmaktır. Acele ile gelen başarının varacağı nokta başlangıç çizgisidir. Bu yüzden sabır ve sebat içinde usulca yapılan kaliteli ve kalıcı çalışmalar ile firma rehberi sayesinde istediğiniz satış gücüne ve prestije sahip olabilirsiniz.


sarisayfarehberi.com