Günlük hayatımızda ihtiyaç duyduğumuz bilgi adetini biliyor musunuz ? Kişi başlı tam 180+ küsür bilgi ye ihtiyaç duyuyoruz. BU haberde olabilir genel kültürde olabilir yada telefonunuzu kullanırken yapmanız gereken bir ayarı bilmezsiniz bunu google üzerinde arar yada arkadaşınıza sorabilirsiniz. Yani kısıtlama yok.
İşte durum böyle iken bugün ben size bu tür bilgilere kolayca erişim sağlayacağınız bir siteden bahsedeceğim. Sitenin genel anlamı ile içeriği bilgi üzerine yani bilgi sitesi olarak adlandırabiliriz siteyi. Bu sitede genel kültürden tutunda teknoloji , sağlık, spor gibi bir çok kategoride ufkunuzu açacak makaleler söz konusu.
Bunun yanında eğer dilerseniz site üzerinden yararlandığınız konuya yorum yapabilirsiniz. Yada eksik bir bilgi varsa bunu iletebilir doğru bilginin insanlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bilgi sitesi konseptin de yayın yaptığı için doğru bilgi çok önemli. Aşağıda adresi veriyorum hem masa üstü bilgisayarınızdan hemde mobil cihazlarınız dan siteye erişim sağlayabilirsiniz.
https://www.biokadar.com/