Su Falı Baktır

Geçmişte yaşadıklarından ziyade gelecekle ilgili merak edilen konulardan bilgi alma düşüncesiyle, konusunda ismini duyurmuş, medyum ve okumaya meraklı kişilerin yorumu olan fal, insanların duymak istediklerini alabilme hevesidir.

Farklı fal türleri vardır ki bunlarda şekillerin yorumlanması, figürlere yüklenen anlamlardan oluşur. baktıracak kişi kendisi için ya da başka biri için bu yola başvurabilir. Hakkında bilgi istemeden fala yoğunlaşan kişilerin söyledikleri halk arasında daha çok benimsenir. Zor olan fal türlerinden biri olan su falı, herhangi bir anlam çıkartabilmek için yoğun konsantre ve dikkat ister. 6. hisleri kuvvetli ve temiz kalpli diye nitelendirilen su falcıları, bilinen diğer falcılara göre farklı sistemle çalışır.

Öncelikle için suyu kendileri bir bardak veya tasa doldururken birtakım dua ve ayet okuduklarını iddia eder. Falına bakılacak kişi karşısına oturur fakat hiç soru sormadan dikkatini bozmayacak şekilde sessiz olmalıdır. Falcı bilinen diğer falların aksine yoğun ışıklı ortam yerine mümkün olduğunca karanlık bir odada, loş ışık altında suya uzun uzun dalarak konsantre olur. Genelde mum ışığı suyu görebilecek gözüne değmeyecek alana konmuştur. Bu işlemde falcı suyun titreşimlerini bazı şekillere benzeterek, üzerine figürleri ilave etmesiyle kişiye yorumlarını açıklar.

Bu esnada birtakım sorular sorarak benzettiği şekiller hakkında gelecekle ilgili birtakım sözleri tutturmaya çalışır. Fal Uygulaması bakan kişinin kendi okuma ve şekillere anlam yüklemesi zordur. Bunun için daha önceden medyumluk yapmış kişilerden ders alması, halk arasında el alması gerekir.

Fal Uygulaması bakıldıktan sonra, falcının baktığı bardaktaki veya tas içindeki su, kişiye ya belli günlerde içmesi ya da banyo esnasında kullanması gibi sözlerle verilerek gönderilir.

Gelecekle ilgili kehanetlerde bulunup doğru çıkabilme oranını yakalamak çok güçtür. Geçmişte yaşantıları hakkında bilgisi olup, yorum yapabilen kişiler de insanların sadece hayalleriyle oynamış sayıldığından, çok önemsememekte fayda vardır.

Tarot Falı Baktır

Fal bakma, tarihin ilk zamanlarından bu yana süregelmiş bir etkinliktir ki bugün de birçok insan merak ettiği soruların cevabını bulmak için fala başvurur. Falcılıkta birçok çeşit bulunur. Falcılar burçlar, astroloji, rüyalar, iskambil falı ve su falı gibi çeşitli adlarda fallara bakarlar. İnsanlar rüyalarında gördükleri herhangi bir şeyin kendilerinde ne gibi bir sonuca ve sürece yol açacağını merak ederler. Bu nedenle ona göre bir plan yapmak, ne olabileceğini görmek adına fala başvururlar.

Falcıların kaliteli, güvenli ve isabetli kararlar veren kişiler olması onları daha çok rağbet gören bir hale getirir. Bu konuda en kaliteli hizmeti VipFal.com sitesi sunmaktadır. Kalifiye yorumcularla hizmet vermekte olan site, her türde falı yorumlayabilecek alanında ustalaşmış falcılara sahiptir. Bu yönüyle de fal denince akla ilk gelen site VipFal olur. Bu sitede verilen hizmetlerden biri de Tarot kehanet yöntemi ile fal bakmadır.

Tarot Falı nasıl bakılır?

Tarot Falı, geçmişten bugüne popülerliğini korumuş ve gündemde kalmış falcılık yöntemlerinden biridir. VipFal.com'da bu yöntem için değişik düzeylerde falcılar bulunur. En iyi düzeyde kabul edilmek oldukça zordur. Yüzlerce yorumun kabul görmesi, isabetli oluşu bu anlamda kişiye bu mevkiyi kazandırır. Sadece Türkiye'de değil dünya çapında da Tarot hizmeti veren VipFal profesyonel yorumlarla hizmet sunan falcılarla çalışır. Siteyi ziyaret ederek istediğiniz falcıyı seçip bilgi alabilirsiniz.

Tarot, Orta Çağ'da meydana gelmiş bilinen en eski kehanet yöntemlerinden birisidir. 78 karttan oluşur. 56 kartlık küçük sırlar ve 22 kartlık büyük sırlar serisi olarak ayrıştırılır. Üç çeşit yöntemi vardır. Genel ve tipik sorular, arka planda kalmış şeylerin aydınlatılması ve gelecek yorumlama için Kelt Hacı imi verilen yöntem kullanılır. Burada 10 kart açılır. Eğer iki insan arasında genellikle aşk olmak üzere iş ve komşuluk gibi ilişkiler hakkında bilgi edinmek isteniyorsa İlişki Açılımı yöntemine başvurulur.

Burada 7 kart açılır. Bu genellikle aşk ilişkisinin ne durumda olduğu konuşmalarıyla başlar. Eğer birden fazla seçenek var ve karar verilemiyorsa Karar Açılımı yöntemi kullanılır. Burada da 7 kart açılır ve seçilen hangi yolun kişi için iyi olup olmayacağı sorulur. Bu üç yöntem kullanılarak bilgi sahibi olunur.