EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMET İÇERİĞİMİZ;

Şehirlerarası evden eve nakliyat

Parça eşya taşıma


Profesyonel Çalışanlar.


Firmamız çalışanları evden eve taşımacılık konusu ile ilgili bilgi sahibi, profesyonel ve eğitimli insanlardır. Saygı, dürüstlük ve güler yüzlü hizmet bizim onlara ilk olarak öğrettiklerimizdir. İşini bilen, saygılı ve içinizin rahat ettiği insanlarla çalışmak sizi taşınma sürecindeki tüm problemlerdan koruyacaktır...


Ücretsiz Expertiz


Profesyonel expertiz ekibimiz taşınma sürecinin planlanmasında, fiyat teklifi saptama sürecinde hanenizi ziyaret ederek size detaylı bir rapor oluşturur. Taşınma prosedürünüzin başından sonuna kadar yapılacak olan prosedürlerden bilgili olursunuz. Sizlere kaliteli hizmet ile İdeal fiyatın buluştuğu en iyi teklif takdim edilir..


Ücretsiz Sigortalı Taşıma Hizmeti


Müşterilerimizin memnuniyeti, eşyalarının güvenilirği bizim açımızdan en lider gelen prensibimizdir. Bu nedenle taşınma sürecinde müşterilerimizin eşyalarını para ödemeden sigortalıyor ve sizin güven içinde olmasını sağlıyoruz.


Toplama ve Kolileme İşlemi


Dilerseniz mutfak, ıvır zıvır, giyim eşyalarınızın kolileme prosedürlerini de biz yapalım. Taşıma gününün öncesinde firmamızın bayan çalışanları ambalajlama malzemeleri ile evinize geliyor; kolilenmesi gereken mutfak, giyim ve aksesuarlarınında kolilenme prosedürlerini de gerçekleştiriyoruz.


Paketleme & Ambalajlama & Koruma Hizmeti


Eşyaların taşıma sürecinde kirlenme, hasar görme durumuna karşı eşyalarınızı özenle ambalaj ve sarma prosedürlerini yapıyoruz. Bu prosedürü göstermelik değil olması gereken kalite prensibinde gerçekleştiriyoruz.


Evden Eve Nakliyat Marangozluk Hizmeti


Sökülmesi gereken dolap, masa ve ünitelerinizi dert etmeyin. Onları profesyonel ekibimizde ki marangozlarımıza bırakın. Eski evinizde ki sökülmesi gereken eşyalarınızın sökümünü gerçekleştirecek ve yeni evinizde sizin talebiniz üzerine yeniden kurma prosedürlerini gerçekleştirecektir.