ISLAK MENDİL;
Eva Paketleme olarak İzmir Konak'da Hizmet verdiğimiz 10 Yıllık tecrübemiz ile Sizlere Daima profesyonel ve Kaliteli Hizmet vermekteyiz.

Ambalaj; Eva Paketleme olarak sizler için özel tasarladıgımız ambalajlarımız İçine ne koyarsanız koyun ürününüzün içine konulan ürünü en iyi şekilde koruyan, temiz kalmasını sağlayan ve taşınmasını kolaylaştıran Ambalajlarımızı Web sitemiz'den inceliyebilirsiniz.

Eva Paket geçmişten bugünümüze Gıda/Saglık üzerine çeşitli Kaliteli Islak Mendil ve Gıda Ürünlerin'de siz Degerli Müşterilerimize 10 Yıldır İzmir,Konak'da Hizmet vermekteyiz.

Sizler için özel olarak Fabrikalarımız'dan geçen ıslak mendillerimiz PH Oranının TSI sıtandartlarına uygun olarak Özel şekilde Çıkısını yapmaktayız. Saglık Bakanlıgın'dan Onaylı olan Mendillerimiz asla cilde herhangi bir kusur vermemektedir. Tüm gerekli kalite belgeleri ile Hizmetinize Sundugumuz, Eva Islak Mendilleri....

Cafelerde, büfelerde, restorantlarda Her yerde bulabiliceğiniz Eva Islak Mendilleri yemek servisi yapılan tüm mekanlarda Eva ıslak mendilleri Her zaman misafirlere servis esnasında masada ya da çıkış aşamasında kasada müşterilere ikram edilmektedir.
ISLAK MENDİL.jpg
Islak Mendillerimiz Halk arasında Geçmisten bugünümüze Daha çok Kolamyalı mendil olarak'ta bilinir.