Son on yıl içinde ülkemizde halı yıkama sektörü ciddi bir yol kat ederek, dünyada söz sahibi haline gelmiş bulunmaktadır.

Sektörün en etkin ve aktif tedarikçileri arasında yer alan Hilal Fırça' nın ortakları olarak bizler sektörün ihtiyaçlarını yerinde tespitler ile anladık ve bu sektör için makine üretimi ve tedariki noktasında yatırım yapmaya karar verdik.

2013 yılında Euromak markasını yaratıp, sektörün ihtiyacını anlayan kaliteli, sağlam, kullanışlı ve avrupa standartlarında makinaları üreterek, ülkemizin 81 ilinde ve yaklaşık 20 ülkede makinalarımızı çalışır hale getirdik.

Yola çıkarken belirlemiş olduğumuz vizyonumuz ve misyonumuz gereği olarak, halı yıkama işi yapan her atölyede ve fabrikada var olmayı ,sektörün en etkin ve en sonuç odaklı makinelerini tasarlayıp üreterek ve geliştirerek sektöre hizmet etmek gaye ve amacındayız.

Makinalarımızı tasarlarken en önemli önceliğimiz ürüne sektörün ihtiyacı olması ve bunun yanında elektrik, su ve işçilik gibi konularda da azami tasarruf sağlamasıdır. Üretimin her aşamasında kalite yönetim sistemi ile beraber avrupa standartlarına uygunluk vazgeçilmez ilkelerimiz arasında yer almaktadır.

Tasarımlarımızı yaparken ve üretirken her makinanın ergonomik olmasına dikkat etmekteyiz; insan sağlığı ve iş güvenliği açısından ürünlerimizin uygunluğu hassas olduğumuz önemli noktalar arasında yer almaktadır.

Üretim aşamalarımızda kullanmış olduğumuz tüm parçaların yerli ve milli olmasına azami derecede önem vererek, ülke ekonomisine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz. Sektörden edinmiş olduğumuz bilgi ve tecrübemizle Ar-Ge çalışmalarımıza büyük önem vererek sürekli ürün geliştirmekte ve bu geliştirmiş olduğumuz ürünlerimizi bir Ar-Ge birimimiz gibi oluşturduğumuz Halı Yıkama Tesisimizde test ederek firmalarımıza ürün olarak tarafımızca denenmiş, test edilmiş ve sonuçları olumlu olarak alınmış makinaları sunmaktayız.

Teknolojinin ilerlemesi ile hayatımıza giren Endüstriyel Halı Yıkama Makineleri, çeşitli model ve özelliklerde ve belirli amaca yönelik olarak üretilmektedir. Kullanıcısına fonksiyonel bir rahatlık sağlayan bu makineler, yüksek verimlilik ve hassasiyet kapasitesine sahiptir. Özellikle halı tip, model ve özelliklerine göre yapılan ayarlamalar sayesinde temizlik işlemleri daha profesyonel bir şekilde ve tam kapsamlı olarak gerçekleşmektedir.

Örnek verecek olursak, endüstriyel halı yıkama makineleri günlük olarak 2500 M2 halı yıkama kapasitesindedir.

Ürünlerimizin teknik özelliklerinin başında gelen kontrol sistemi sayesinde istenilen ayarlar çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. T

Tam otomatik halı yıkama makinelerinde ise dokunmatik ekranlar ile kontrol sistemi daha da geliştirilmiştir. Hız kontrolü, deterjan miktarı ve kullanılması gereken su miktarı gibi birçok özellik basit bir şekilde ayarlanabilmektedir. Kontrol paneli sayesinde de tüm işlevler istenildiği şekilde idare edilerek yönlendirilebilmektedir.

Bu sayede, farklı özelliklere haiz olan halı modellerinde değişik yıkama yöntemleri uygulanabilmektedir.

Endüstriyel halı Yıkama makineleri şebeke suyu ile çalışmaktadır.Tasarımlarımızda kullanılan metal malzemeler, paslanmaz özelliğe sahip olmakla beraber dışarıdan gelen darbelere karşı da korumalıdır. Endüstriyel halı yıkama makineleri, söz konusu halılarda bulunan kiri, tozu ve bakterileri ve istenmeyen tüm harici maddeleri kusursuz bir şekilde temizlemektedir.

Endüstriyel halı yıkama ve temizleme sektöründe yeniliklerin öncüsü kuruluş olan,
Euromak olarak biz, Türkiye pazarının en aktif ve etkin rol alan aktörleri arasında yer almaktayız. Bu bağlamda, ülkemizin neredeyse her bölgesinde aktif ve faal olarak çalışan ve çalıştığı işletmelere katma değer sağlayan makinalarımız bulunmaktadır.

Yerli ve milli imkanlar ile üretmiş olduğumuz bu makinaları 5 yıl gibi kısa bir sürede ve 20 ülkede 35' e yakın noktada kullanılır hale getirip, ihracat ile ülke ekonomisine katkı sağlayan ender firmalar arasına girmiş bulunmaktayız.

En önemli hedeflerimiz arasında yer alan ilkemiz şudur: Dünyanın neresinde bir halı yıkama tesisi varsa o tesisin bir parçası olarak var olmak ve sektörün en iyi markası olarak tercih edilmek.

Dünya üzerinde gelişen teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve günümüz teknolojisi olan Endüstri 4.0 sıfır konusunda adımlar atarak birbirinden farklı ve etkileşimli makinaları tasarlayıp üreterek, üretimde verimliliği ve kaliteyi arttırmayı ve ürün kullanıcısına kazanç sağlayan makinaları pazara sunmayı hedeflemekteyiz.

Dünyanın her noktasında ulaşılabilir olmak ve servis noktasında en iyi hizmeti sağlayan firma olmak maksadıyla bayilikler vererek geniş bir ağ oluşturup müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımayı amaç edindik.

Yapmış olduğumuz web tasarımlarımız ve sosyal medya çalışmalarımız ile en kolay ve en hızlı ulaşılabilir marka olarak, sektörde halı yıkama makinaları noktasında herkese bir adım mesafedeyiz.

Ticarette ahlak ve dürüstlük en önemli ve vazgeçilmez ilkemiz olup bu değişmez ilkelerin gereği olarak müşteri memnuniyetini sağlamakla kalmayarak, ilerleyen süreçlerde müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek maksadıyla, ürünlerimizin yedek parçalarını stoklamak ve teknik detaylarını arşivlemek, ihtiyaç anında hızlı ve kesin çözümler üretebilmek adına yatırımlarımızı yapmak ve her daim müşterilerimizin yanında var olmak hedef ve gayesindeyiz.

Euromak Makine olarak Halı Yıkama Makinaları, Halı Çırpma Makinaları, Halı Sıkma Makinaları, Son Kontrol ve Paketleme Makinaları, Manuel Halı Yıkama Makinaları, Oto Koltuk Yıkama Makinaları, Çamaşır Makinaları, Endüstriyel Süpürgeler Vakumlu Temizleyiciler ve sektörün ihtiyacı olan bilimum ürünlerin tasarımı üretimi ve pazarlaması, fabrikamızda işinde uzmanlaşmış olan usta, yetkin ve profesyonel personeller tarafından yapılmaktadır. Her ürün üretildikten sonra test aşamalarından geçerek pazarlama ve satış faaliyetlerine dahil edilmektedir.

En önemli özelliklerimizden bir tanesi, her bütçeye uygun verimli kaliteli ve tasarruflu makinaları üretebilir durumda olmamızdır. Üretimin her aşamasında parçalar işlenirken, kaynatılırken, kesimleri ve montaj işleri yapılırken, teknoloji olarak en üst seviyede makineler ve aletler kullanılmaktadır. Euromak Makine sektörde sağlam ve emin adımlarla ilerlerken sektörün de gelişmesi ve kalkınması adına dernek faaliyetleri fuar faaliyetleri ve bir çok etkinliklerde en etkin rol oynayıcı öncü firma pozisyonundadır.

Euromak makine olarak bizler, ailemize dahil olan tüm müşterilerimizi tebrik ediyoruz dahil olmak isteyen her potansiyel müşteri adayımızı da fabrikamızda kahve içmeye bekliyoruz.