Esenyurt İkinci El Eşya

Birçok eşya günümüzde depolarda veya evin bir köşesinde atıl olarak durmaktadır. Bunların değerlendirilmesi ise başlı başına bir sorun olmaktadır. Şahıslar eşyalarını köye veya yazlığa götürmek için bekletseler de, nakliye masrafı, emek ve zaman ayırmak gereken bir konudur. Zamanla tamamen kullanılamayacak duruma gelen eşyalarınızı satın alarak değerlendirmekteyiz.

Evinizde ve ofisinizde kullanılmayan eşyalarınızı değerlendiriyoruz. Özellikle İstanbul esenyurt ikinci el eşya alan yerler arasında, mobilyalarınızı ve beyaz eşyalarınızı değerinde fiyatlandırarak almaktayız. Eğer eşyanızı değiştirdiyseniz veya taşınırken yanınızda götürmek istemiyorsanız en doğru seçenek esenyurt ikinci el eşya alanlar olarak bizlere danışmanızdır.

Kendi nakliye araçlarımızla gelerek satılık eşyalarınızı evinizden veya iş yerinizden alıyoruz. Eşyaların indirilmesi ve yüklenmesi işlemi tamamen kendi personelimiz tarafından yapılmaktadır ve bunun için ayrıca bir ek ücretlendirme gerekmemektedir. Küçük arızaları olan mobilya ve cihazları da servisimizde onararak ekonomiye katmaktayız.

Yeni bir eve yerleşen bekarlar, öğrenciler ve hatta yeni evliler için birçok mobilya ve beyaz eşya ürünlerimiz bulunmaktadır. Her ürünümüz piyasa fiyatının çok altında olup, kullanılabilir ve sağlamdır ve esenyurt ikinci el eşya alan yerler arasında güvenilir bir firma portföyüne sahibiz.