Mavvo Bilişim ve Bilgi Sistemleri
Yılların vermiş olduğu tecrübeyle kurulan Mavvo Bilişim vermiş olduğu yazılım ürünlerini geliştirme hizmetleriyle adından söz ettiriyor. Resmi web sitesi mavvo.com.tr üzerinden vermiş oldukları sayısız hizmet seçeneklerine online olarak ulaşılıyor. İşletmelerin en çok tercih ettikleri ERP programı mobil cihazlardan, tabletlerden ve masa üstü bilgisayarlardan hızlı kullanım imkanı sağlıyor. Site geniş ürün yelpazesinde yer alan; pratik, kolay ve anlaşılır bir dilde yazılım ve bilişim sistemleri sayesinde, işletmenin daha aktif işlem yapmasına neden oluyor.
Hizmette Kalite
Mavvo bilişim ve bilgi sistemleri ailesi, işletmeler için sunduğu analitik muhasebe programı ile stok, cari hesap ve irsaliye düzenleme konusunda, programı tercih eden yetkililere, destek olarak çalışmalar yapıyor. Ayrıca zengin içeriğine sahip olan stok programı ile, işletme bünyesinde yer alan tüm malzemelere, araç gereçlere her daim hakim olunmasını sağlıyor. Kaliteli ve garanti belgesi olan paket programların satışını yapan Mavvo bilişim müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyor.

Patent Ödülü
Uzun yıllardan bugüne teknolojik gelişmeleri takip eden Mavvo ailesi, vermiş olduğu nitelikli ve ideal hizmetler nedeniyle patent ödülü alarak faaliyetlerini sürdürüyor. İşletmelerin kobi gibi ihtiyaçlarında genç girişimcilerin ürettiği başarılı çözümler nedeniyle sektördeki liderliğini koruyor. Sunmuş olduğu hizmetlerde, server bağlantısı gibi prosedürlere ihtiyaç duyulmadan ve teknik bağlantıya gerek kalmadan, hızlı bir şekilde işlem yapılmasını sağlıyor. Kaliteli hizmet veren Mavvo ailesini, işletmeler güven içerisinde tercih ediyor.