Kapşonlu ve kapşonsuz modelleri ile dikkat çekmekte olan erkek sweatshirt modelleri son derece modaya uygun tasarımları ve spor tarzları ile dikkat çekerek severek tercih ediliyor. S, M, L, XL, XXL bedenleri ile her bedene uygun olan kişilere alışveriş kolaylığı sağlıyor. Tamamen güvenilir olan ve ödeme seçeneklerinde taksit sunmakta olan Tommy Life ile hem uygun fiyatlardan hem de taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.


Sweatshirt Modelleri İle Tarzınızı Yansıtın
Birbirinden güzel tasarımlara sahip olan erkek sweatshirt modellerinde genellikle göze çarpan renkler gri, koyu gri, lacivert ve siyah olarak görünüyor. %80’lik kısmı polyesterden %15’lik kısmı viscondan ve %5’lik kısmı da elastandan tasarlanmakta olan sweatshirtler genellikle kış aylarında, sonbahar aylarında günlük olarak giyilmek için tercih edilir. Bir de spor salonuna giderken ya da spordan çıkınca giyilmek için kullanılır. Hem günlük yaşamınızda hem de spora özel yaşamınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modellerin en belirgin özelliği kısa sürede sizlere iletilmesidir.


Kolaylıkla Yıkanabilen Bir Yapıya Sahipler
40 derecelik bir sıcaklıkla yıkanması gereken erkek sweatshirt modelleri aynı renkleri barındıran başka giysi türleri ile yıkanmalıdır. Solma ya da renklerinde yıpranma meydana gelmemesi adına bu şekilde yıkanması gerekmektedir.