Son zamanlarda sosyal medya ve sosyal paylaşım alanları, hayatın tam merkezi olmaya başladı. Sosyal medya kullanımını, kendimizi eğlendirmek ve para kazanmak içinde kullanır bir hale geldik. Sosyal medya da bugün bir yemek tarifi paylaşarak, milyonlar kazanan insanlar mevcut.

Mesai saati kavramına karşı olanlar, ev hanımları, öğrenciler sosyal medya kullanarak boş vakitlerini eğlenceye dönüştürebiliyorlar. Bu aşamada yaratıcı şeyler bulmak, onları paylaşmak, eğlenceli aktiviteler yapmak tamamen fenomen olacak kişiye kalmış bir durum... Fakat fenomen olmak çok da kolay bir iş değildir. Uzun bir zaman, dikkat çekici ve yaratıcı paylaşımlar gerektirir. Hesabınızı geliştirmek, takipçi toparlamak ise işin en zor tarafıdır. Örneğin 1000 takipçi toplayabilmek için onlarca dikkat çekici paylaşım yapmanız gerekir. Bu paylaşımın geniş kitlelere ulaşması gerekir. Ayrıca daha sonrasında dikkat çeken paylaşımların devamının geleceğinin de teminatı olması gerekir.

En Önemlisi İzlenme Sayısı

Paylaşımların en önemli getirisi izleme sayısındadır. Bunu başarmanın en güzel yolu takipçi sayısıdır. Çünkü izlenme, tıklanma sayısı para getiren şeylerdir. ErbasMedya.com bu aşamada sizlere desteklerini sunabilmektedir. Instagram bayilik paneli sayesinde Instagram'ınız da takipçi sayınızı artırabilir, canlı yayınlarınızı çok sayıda kişiye izletebilirsiniz. Daha fazla kitleye hitap etmek istiyorsanız bunun kolay yolu ErbasMedya.com adresinden geçer. Unutmayın ki ne kadar çok izlenme o kadar çok beğeni demektir.

Takipçilerin Kimlikleri de Önemli

Sahte takipçiler her zaman dışarıdan anlaşılır. Özellikle yabancı olanlar hemen dikkat çeker. Fakat Türk takipçiler fark edilmeden yükselmenizi sağlamakta bire birdir. Instagram türk takipçi sayınızı arttırmak artık çok kolay.

Takipçi Sayısı Neden Bu kadar Önemli?

Örneğin siz bir Instagram sayfasına girdiniz. Takipçisi 100 kişi bile olmamış bir kanaldan beklentiniz de düşük olur. Belki yeni açılmıştır belki de yeterince dikkat çekici değildir diye düşünüp takibe almazsınız. Bu nedenle takipçi sayısı önemlidir. Ayrıca sosyal medyada para kazanmak için de takipçi sayısının fazla olması şarttır. Instagram'da sayfanın dikkat çekiciliği kadar takipçi sayısının çokluğu da insanları çekmektedir.

Instagram'da Popüler Olun

Sadece para kazanmak amaç olmasa da toplum içerisinde tanınmak, kendini kanıtlamak için de sosyal mecralar kullanılır. Gezmeyi seviyorsanız gezin, gezdiklerinizi paylaşın. Paylaştıkça takipçiniz artsın. Takipçileriniz arttıkça beğeniler, yorumlar artsın. Paylaşımlarınız kitlelere ulaşsın. Böylece sırf siz gezip fotoğraf paylaşın diye size sponsor olan kişiler bulabilirsiniz. Instagram'da popüler olmak, paylaştığınız resimlere hemen beğeni almak ErbasMedya.com adresiyle bir tık uzağınızda. Bu sayede beğeni ve takipçi sayınız daha çabuk artacağından kitlelere ulaşmanız da daha kolay olacaktır.

Ticaret Yapmak İçin Bile Sosyal Medya

Günümüzde bir dükkan açmak için dükkan yeri, tabela masrafı, vergisi, kirası vs. derken bir sürü uğraş karşınıza çıkabilir. Tüm bunları yapınca da dükkan tuttu mu tutmadı mı derdi devamında gelir. Dükkanı açtığınız yer belki de çevredekilerin ilgisini çekmeyecek ürünler bulunduruyor olabilir. Fakat sosyal medyada tüm bu dertler yok. E-ticaret yapmanın en risksiz yolu sosyal medyadan geçiyor. Hatta bazen dükkanı olanlar bile dükkanını canlandırabilmek için sosyal medya kullanıyor.

Yeni açılan bir sosyal ticaret sayfası, takipçi sayısının azlığı sebebiyle yeterince güven vermeyebilir. Çoğu kişi 100 tane takipçisi olan bir Instagram sayfasından alışveriş yapmak istemez. Sosyal mecralarda o sayfadan daha önce alışveriş yapanların yorumlarına bakılarak bir sonraki alışveriş için basamak oluşturulur. Yorumlar iyiyse alışverişe devam edilir. Fakat yorum yoksa bu müşteri için de kötü bir izlenim bırakır. Smm bayilik paneli bu aşamalarda devreye girer. ErbasMedya.com sayesinde takipçileriniz bir tık uzağınızda. Milyonlarca beğeni, takipçi sayısı ve yorum alabilmek için daha fazla uğraşmanıza gerek yok. Bırakın üstünüzden yükü alalım, siz de eğlenmenize ve kazanacağınız paralara bakın.

İnstagram'da işinizi kolaylaştırmak ve popüler olmak için Buraya Tıklayın