Eprati Plastik ve Ambalaj


Eprati plastik ve ambalaj olarak sektöre farklı bir soluk getirmek için çıktığımız yolda hedeflerimize ulaşmak için çok çabalıyoruz. Eprati olarak plastik poşette çığır açtık. Ürünlerimizin kalitesi dillere destandır.


Doğaya saygılı ambalaj üretmek için kaliteli ve doğa dostu hammadde kullanıyoruz ve sizin ve çocuklarımızın geleceğini kurtarmak için çabalıyoruz. Sloganımız


"Gelecek nesile güzel bir dünya bırakmak için" gibi sözümüzde durarak kaliteli ürünler üretiyoruz.


Faliyet alanlarımız GIDA, MAĞAZACILIK, ENDÜSTRİYEL VE TİCARİ AMBALAJ, TEKSTİL, TEMİZLİK sektörlerinde plastik ambalaj ve plastik poşet üretimi yapmaktayız. Saygın müşteri referansımızın verdiği güvenle emin adımlarla ilerlemekteyiz. Fırın, Hamburger ve Sandviç, Bakliyat, Et taşıma, Karpuz, Buz ve Dondurma poşeti, Atlet poşet, Elgeçme poşet, Yumuşak saplı poşet, Rulo atlet poşet, Eczane poşeti gibi ürünlerimizle piyasada söz sahibi konumundayız. Özellikle halı poşeti dendiğinde akla gelen ilk marka eprati'dir.


EPRATİ PLASTİK; 2000 yılında İstanbul Güngören'de bulunan Kale İş Merkezi'nde küçük bir atölye olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kısa sürede kat ettiği mesafe ve sektörde kazandığı itibar ile istikrarlı büyümesini sürdürerek bugün 1500 m2 kapalı alana sahip müstakil fabrikasında farklı hammadde seçenekleriyle günlük 7000 kg üretim kapasitesine ulaşmıştır. Ayrıca kendisine bağlı 10 civarında atölye EPRATİ için üretim yapmaktadır.


EPRATİ PLASTİK sektöre getirdiği çözüm önerileri ve kalifiye eleman potansiyeli ile her zaman tercih edilen bir firma olmuştur.


eprati.com