Blog kültürünü en iyi şekilde yaşatan pek çok site vardır. Blogculuk, aslında kolay bir iş gibi gözükebilir fakat blog yazarları, yazılarını yazarken genellikle ince eleyip sık dokumaktadır. Okurları tarafından en iyi şekilde anlaşabilmek adına cümlelerini profesyonel bir şekilde kurmaya çalışmakta ve bununla birlikte yazılarının sevilmesi adına ufak süslemeler yapmaktadır. Aslında burada büyük bir özveri, emek, kişinin bu işe olan saygı ve sevgisini gösteren pek çok farklı unsur bulunmaktadır. İşte bunu görebileceğiniz, anlık olarak yaşayabileceğiniz, blog yazıları okuyabileceğiniz sitelerden bir tanesi de ciplakyazar.com ‘dur.

Blog yazarlığına yönelik bilgi paylaşımları, wordpress deneyimleri, genel ve gündelik yaşantılara ait konular, deneme, eleştiri gibi pek çok kişinin ilgi alanı olan kavramlara dair yazılar ciplakyazar.com ‘da sizleri bekliyor. Güncel, en iyi blog siteleri içerisinde bulunan bu sitede vakit geçirmek, emin olun ki sizleri de bir hayli memnun edecektir. Canınızın sıkıldığı bir gece düşünün ya da vaktin, biraz daha güzel geçmesini istediğiniz bir gün. İster telefonunuzdan, isterseniz internete bağlı herhangi bir cihazınızdan ciplakyazar.com ‘a giriş yaparak bu günü daha güzel bir hale getirmek adına farklı yazılar okuyabileceğiniz, mükemmel bir ortam!


Çıplak yazar başlığıyla, ben kendim ve düşüncelerim sloganıyla var olmaya devam eden ciplakyazar.com yüzlerce farklı kişi tarafından sevilerek takip edilmektedir. Bu siteye giriş yaparak destek olmaktan daha çok, bu siteye giriş yaparak yeni bilgiler öğrenmeniz, bir nebze olsun sizi güldürecek paylaşımları okumanız, hayatınız için bir farkındalık var edecektir.