Avrupa'nın en gelişmiş online çiçekçi veri tabanına sahip olan bu sitede çiçek siparişi vermek ve sevdiklerinize canlı çiçek göndermek sizin için çocuk oyuncağı olacak. Sadece birkaç dakikanızı alacak olan sipariş işlemi sonrasında aynı gün teslimat avantajından faydalanarak hızlı ve kaliteli hizmet deneyimi yaşayacaksınız.

Kaliteli bir işlem deneyimi
Sevdiklerinizin özel günlerini kutlamanız için geliştirilen online çiçekçi sistemi evden ya da işyerinden çiçek siparişi vermenize olanak sağlıyor. İnternet erişimi olan her yerden sipariş talebinde bulunabileceğiniz sistem ara yüzü işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için özel olarak hazırlanmış ve hızlandırılmıştır. Farklı çiçek modellerini inceleyerek buketinizi belirledikten sonra sistemde bulunan ödeme kanalları ile ödemenizi yaparak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödeme kolaylığı sunan ve güvenli bir zemin oluşturan sitenin kalıcı memnuniyet amacı sizi kaliteli bir işlem deneyimine sevk ediyor.

Zaman kaybetmeden çiçek gönderin
Online kanaldan alışveriş yaparken insanların dikkat ettiği en önemli konu olan hız konusu çiçekçi sitesinde de geçerlidir. İnsanlar çiçek siparişi verdikten sonra siparişin aynı gün teslim edilmesini ister. Bunun bilincinde olan ve teslimat için özel bir birim kuran bu sitede farklı mevsim özelliklerine sahip çiçek taleplerinizi kısa sürede belirleyerek siparişinizin sonuçlanması için düğmeye basabilirsiniz. Zaman kaybetmeden sisteme katılarak online kanalla sevdiklerinize çiçek gönderebilirsiniz.