Son zamanlarda birçok kişi sahip olduğu hidrofor ve pompa sistemleri konusunda sorun yaşayabiliyor. Bu nedenle hidrofor ve pompa sistemi satın alırken Buderus, Wilo ve Gesta gibi markalar üzerinden tercih yapmanız size yarar sağlayacaktır. Bu markalar ile yapacak olduğunuz kullanımlarda karşılaşabileceğiniz her türlü arıza ve problem için haftanın 7 gün 24 saati hizmet sağlayan Bolinta yetkili servis ekibi bulunuyor. Bu ekip ile irtibata geçtiğiniz sürece karşılaşmış olduğunuz arıza mümkün olan en kısa süre içerisinde giderilecektir.
Bolinta Şirketi Hakkında
Bolinta şirketi sahip olduğunuz Wilo, Buderus ve Gesta gibi markalar için teknik destek hizmeti sağlayan bir firma olma özelliği taşımaktadır. Bu firma aynı zamanda ülkemizde bu markaların yetkili satış temsilciliğini de yürütmektedir. İstanbul ili içerisinde hem Avrupa hem de Asya yakasında 10 servis aracı ve her biri alanında uzman 17 personeli günün her saati hizmet sağlayan Bolinta wilo servisi personeli sorununuzu en kısa süre içerisinde çözmek için hizmet sağlamaktadır.
Bolinta Hizmetlerinden Nasıl Yararlanabilirim?
Sizler de belirtilen markalar üzerinde yaşadığınız arıza ve bakım işlemlerini gidermek için teknik yardıma ihtiyaç duyuyorsanız ya da bu markalar üzerinden alışveriş yapmak istiyorsanız bolinta.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Bolinta pompa servisi ile yapacak olduğunuz yıllık servis anlaşmasıyla aynı zamanda teknik servis hizmetlerini ücretsiz hale getirebilirsiniz.
bolinta.com