İzmir Psikolog
izmir psikolojik danışmanlık
İzmir aile danışmanlığı ve psikolojik danışma merkezi olarak Karşıyaka Bostanlıda bulunan merkemizimizde bireysel terapi, aile ve çift terapileri uygulamaktayız. Karşıya psikolog denince ilk akla gelen ve en çok tavsiye edilen psikologlar Empati Aile Danışmanlığı ve Psikojik Danışmanlık Merkezinde Görev almaktadırlar.

Kaarşıyaka Psikolog

Aile danışmanlığı - aile psikoloğu
Çocuk psikojik danışmanlığı - İzmir Çocuk Psikoloğu
Cinsel Terapi
Erken Boşalma Terapisi
Panik Atak Tedavisi
Emdr
Vajinismus tedavisi
Ergen Psikoloğu
Travma Danışmanlığı
Evlilik terapisi
Çift terapisi
Yaşam Koçluğu
Nefes Terapisi
Bireyel Terapi

olarak ele alınabilir.

Psikolog İzmir
Son zamanlarda oldukça artış gösteren vajinismus tedavisi , panik atak tedavisi gibi konular bilinçsel terapi ve emdr terapisi yöntemleri ile ele alınmakta ve kişilerin psikolojik sorunları hızla olumlu yönde etkilenmektedir.

İzmir Psikolog Tavsiye
İzmir Psikolog Tavsiye arayan kişiler tarafından en çok tavsi edilen merkezlerden biri olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Karşıyak psikolog sayısı bakımından artan nüfüsün da etkisiyle bir hayli artış göstermiştir. Bu yüzden psikolog tavsiye ederken aile danışmanlşığı ve çift terapisi hizmetleri gibi geniş kapsamlı olarak danışanları olan psikologlara danıışmak daha iyi olur çünkü sadece Çocuk psikoloğu olarak çalışan bir psikoloğun emdr uygulamalarında yada panik atak tedavisi, vajinismus tedavisi gibi konularda deneyim sahibi olması beklenemez. Aile danışmanlığı ve çift terapisi gibi geniş konularda edilen deneyimlerin yanı sıra emdr, nelp nefes terapisi, cinsel danışmanlık ve aile psikoloğu olan merkezlerin tercih edilmesi en doğrusudur.