Elma kart olarak hem astropay hemde Paykasa Kart satışı yapan ve her iki kartında resmi satış temsilciliğini yapan kurumuz. Ülkemizde Paykasa ve astropay kartlar alanında önde gelen firmalardanız. Sitemizi ziyaret ederek dakikalar içerisinde kartlarınızı satın alabilirsiniz. Ana sayfamızda bulunan Astropay ve paykasa kart güncel fiyat listesinden alacağınız kartı ve kart miktarını belirleyerek alışverişinizi canlı destek yardımı ile tamamlayabilirsiniz. Sizler de daha önceden Elma kart ile alışveriş yapmadıysanız bu alanda güvenilir bir kuruluş arıyorsanız firmamız ile çalışarak güvende olabilirsiniz.

Her defasında ön ödemeli kart satın alma işlemleriniz için günün 24 saati sitemizi ziyaret ederek işlemlerinizi gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda Ön ödemeli kart bozum işlemleri de sitemizden yapılmaktadır. Bu konu hakkında ki detayı da satış temsilcimiz ile irtibata geçerek sormanız mümkün. Bozum işlemlerinizde bozum kur fiyatını sorduktan sonra işleminizi gerçelşetirirseniz kısa süre içerisinde kart miktarınızın karşılığı belirtmiş olduğunuz hesabınıza ödenecektir.


Astropay ve paykasa ön ödemeli kart satın alma ve bozdurma işlemleriniz için sitemizi ziyaret edebilrisiniz : https://www.elmakart.com/