Elektronik Sigara Duman

Sitemizde yer alan e sigara likit çeşitleri kalitesi ve sağlıklı oluşu açısından ilk tercih edilenler arasında yer alıyor. Özel tatları ile de tüketiciye cazip gelen marka tüm dünyada ilk akla gelenler arasında yer alıyor. İtalyan kahve aromalı e sigara likitler çok özel tatlar sunuyor. Elektronik sigara dumanının iyi olması için cihaz ve likitin iyi olması gerekir.

E Sigara Likit Seçimi Nasıl Yapılır?

E sigara likit seçerken her şeyden önce orijinal olması çok önemlidir. Bandrollü ve kilitli kapak ürünler tercih edilmelidir. Bir diğer noktada nikotin dozajıdır. Şişelerin üzerinde Mg ifadesi nikotin dozajını göstermektedir. Kişilerin ihtiyacına göre nikotin yoğunluğunu seçmesi gerekir.

Sitemizde yer alan e sigara likit çeşitleri farklı yoğunluklarda ve aromalarda sunulmaktadır. Nikotin yoğunluğu başlarda daha fazla seçilerek giderek azaltılabilir. E sigara likit seçiminizi yaparken orijinal marka olmasına özen göstermelisiniz. Orijinal marka e sigara likit fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Daha uygun fiyatlı e sigara likitlerin sahte olma ihtimali yüksektir.