Elazığ Ambar
payamlojistik.com sitesi seri, güvenilir araç tedariki, sigortalı nakliye hizmeti ve tüm lojistik hizmetlerini nitelikli olarak veriyor. Türkiye genelinde birçok şubesi bulunan payam lojistik, Elazığ ambar şubesinde aynı hizmetlerle çalışmalarını sürdürüyor. Kurumsal sektörlerin talep ettikleri sevkiyat konularında, geniş filo Elazığ ambarı ile yük ağırlığına göre en uygun araç, en ekonomik fiyatla payam lojistik firması aracılığıyla aktif olarak yapılıyor.
Kaliteli Hizmet Anlayışı
Payam Lojistik firması uzun yıllardan bugüne kaliteli hizmet vermesi nedeniyle, sektörün önde gelen firmaları arasındaki liderliğini koruyor. Her çeşit nihai üründen hammadde ürünlerine, dökümlü yükten sıvı ürünlere ve en hassas taşımaya kadar geniş bir potansiyel malzeme taşımacılığını profesyonel ve uzman kadrosuyla veriyor. Ayrıca Elazığ ambarşubesi, bünyesinde yer alan filosu ve spot araç portföyü ile müşterilerini maksimum bir seviyede memnun eden taşımacılık çözümleri üreterek faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettiriyor.

Elazığ ambar Lojistik Hizmetleri
Türkiye genelinde hizmet veren payam lojistik firması, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak için acente lojistik kuruluşunu sağlıyor. Çalışma saatlerinin dışında esnek çalışma seçeneği sunan payam lojistik; hızlı ve son bilgi, rapor, veri paylaşımını sağlıyor. Bu amaçla yola çıkan firma, 2008 yılı başlarında Kocaeli - Gebze'de 3000 m² açık alan ve 500 m² kapalı alan üzerine yapmış olduğu inşaat sahası üzerinde Payam Lojistik Petrol San. ve Tic. Ltd. Şti. markası ile hizmetlerine devam ediyor.