Tarım ürünlerinde ve endüstriyel ürünlerde üretim aşamalarında insan sağlığına ve eko sisteme karşı zararlı olmayan kimyasal girdilerden ve katkı maddelerinden arındırılmış maddeler ile ve yöntemler ile üretim yapan firmaların aldığı ve global çapta oldukça önemli olan ekoloji sertifikası konusunda danışmanlık hizmeti veren eko-etiket ekibimiz sertifikasını alarak güvenilirlik seviyesini artırmak isteyen doğa dostu firmalara yardımcı oluyor. İnternet adresimiz eko-etiket.com adresinde ekoloji ile ilgili tüm bilgilendirmeleri özenle yapan ve danışmanlık detayları hakkında bilgilendirmeleri sunan eko etiketşirketimiz ile sertifikanızı alın.
Organik Tarım Esaslarına Uyun
Oldukça hızlı ve güvenilir hizmet sunan eko etiket ekibimiz ile 2010 yılında yayınlanan, Organik Tarım Esasları kurallarına uygun belgelendirme işlemlerinizi gerçekleştirin ve firmanızın ekolojik dengeyi koruduğunu kanıtlayın. Bitkisel, su ürünleri üretimi ve hayvansal ürünlerde, kullanılacak girdiler organik tarım esaslarına uygun olmak zorunda ve bu esaslar ile ilgili, ambalaj, etiket ve belgelendirme işlemleri yapılmak zorundadır. Belgelendirme ve ambalaj işlemlerinin tüm aşamalarında yardımcı olan eko etiket firmamız ile belgenizi alın, işinizi güvenilir kılın.
Ekomark Standartlarına Uygun Belgelendirme
Ekomark belgelendirme işlemi global çapta önem taşıyan ve üretim yapan firmaların tüm dünyada doğa dostu olduğunu kanıtladığı sistem olarak uzun yıllardır katılımcı sayısını artırıyor ve destekleniyor. Ekoloji dostu ve belgelendirme işlemlerinde oldukça hızlı firmamız eko etiket ile belge ve ambalaj işlerinizi hızlıca gerçekleştiriyoruz.
eko-etiket.com