* * *E-posta hosting, email servisleri ve hesap yönetme konusunda uzmanlaşmış hosting türüdür. Geleneksel web hosting paketleri kullanıcılarına web geliştirme, alan, bandwith gibi ihtiyaçlarını karşılar. E-post a hosting, sadece e-posta ihtiyaçlarına karşılamak için vardır.

linux hosting

* * *E-posta hosting kullanmanın avantajları;
* * *E-posta hosting şirketleri, özel bir platform ve yüksek teknolojili e-posta çözümü için pek çok avantaj sunar.
* * *Premium hizmetler: E-posta hosting ile özel yapılandırmalar için seçenekleriniz mevcuttur. E-posta hosting ile işbirliği araçları ve senkronizasyon hizmetlerine sahip olacaksınız.
* * *Güvenilir: E-posta hosting uptime garantisiyle satın alırsınız. E-posta hosting herhangi bir nedenden dolayı kapanırsa bile, paranızı geri alabilirsiniz.
* * *Yerleşik koruma: E-posta web hosting firması, sizi spam ve virüslere karşı koruma garantisi vermekle yükümlüdür.
* * *Destek: E-posta web hosting firması, 24 / 7 teknik destek sunmak için hizmetinizde olacaktır.
* * *Kolay Ulaşım: Bilgisayar, masaüstü yazılımı ya da mobil cihaz kullanarak, kolay ve hızlı bir şekilde, web tabanlı kontrol paneli vasıtasıyla, e-postanıza erişmek mümkün olacaktır.
* * *Kontrol paneli: Kontrol paneli sayesinde, e-posta hesaplarınızı görmek, kapasitesini artırma, hesap açma, hesap kapama gibi işlemleri yapmanız ve hesabınızdaki her e-posta adresini denetlemeniz için web tabanlı kontrol paneli işinizi çok kolaylaştıracaktır.
* * *Şifreleme: Şifreli e-posta gönderimi yaparak, iletinizi istenmeyen kişilerin tarafından okunmasını engelleyebilirsiniz.

linux web hosting

* * *Otomatik yedekler: E-posta hesapları için günlük yedek alma imkanınız olacaktır.
* * *Daha az kısıtlayıcı: Geleneksel ISP e-posta hesaplarında, genellikle saat veya göndereceğiniz içeriğin boyutunda veya belli sayıda e-posta gönderimi gibi kısıtlamalar olacaktır. Eğer e-posta hosting sahibiyseniz bu sınırlamaları belirleyebilir, ihtiyaçlarınıza göre satın alma yapabilirsiniz.
* * *E-posta hosting hizmetini kimler kullanmalıdır?
* * *E-posta barındırma, güvenilir bir e-posta çözümü ihtiyaç duyan herkes tarafından satın alınabilir.
* * *• Bireyler: E-posta hosting özelliklerine göz önünde bulundurarak, depolama sorunlarını ortadan kaldırmak ve güvenli e-posta gönderimi isteyen herkesin kullanması gerekmektedir.
* * *• İşletmeler: işbirliği araçları, adresleme, çok sayıda ve birden fazla platformda senkronize olmak isteyen firmaların e-posta hosting'e ihtiyaç duyacaktır.
* * *• E-posta pazarlamacılar: Bireylere ve güç kitlelere kampanyalarını iletmek isteyenler, e-posta ile kampanyalarını iletmek doğru bir seçim olacaktır.
* * *Kaliteli e-posta çözümü arıyorsanız, e-posta hosting kullanmanız doğru olacaktır.