Daha Hızlı, Düşük Maliyetli Kiralık Vinç Hizmetleri


Maliyet alanında tasarruf sağlayacak kiralık vinç hizmetleri ile fark oluşturan site üzerinden kiralama hizmetleri talep edebilirsiniz. İstanbul genelinde hizmetler veren firma 65 vinci ile her talebi karşılayacak araç kapasitesine sahiptir. 20 yıllık tecrübesi ile uygun fiyatlar sunan firma uzman ekibi ile çalışmalarınızın verimli bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır.


Sepetli Vinçler


Özellikle çalışma güvenliği açısından oldukça ideal olan sepetli vinç seçenekleri araç üzerinde de yer alabiliyor. İnşaat alanlarında genel olarak bu tarz araçlar tercih edilmektedir. Bunun en temel nedeni ise ulaşılması zor alanlara ulaşabilmek bu şekilde hem kolay, hem de güvenlidir. İhtiyaçlarınıza göre de bu vinçlerin çeşitleri olabilir. Çalışılacak alanın yüksekliğine ve konumuna göre değişiklik olabilir. 25, 30, 43, 54, 60, 67, 70, 84 metre vinç modelleri ile 3,5 ton ile 32 ton arasındaki ağırlıklar taşınabilir. Dış cephe tadilatlarında, montaj, sıva, tadilat ve cam temizliklerinde tercih edilebiliyor.


Sepetli Platformlar


Farklı sektörlerde kullanılabilen sepetli platformlar, çalışanlara pek çok avantaj sağlar. Bu araçlar ile hem iş gücünden tasarruf edebilir, hem de çok daha hızlı bir şekilde çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. Eşya ya da dükkan taşırken kullanılan bu platformlar ihtiyaca göre her alanda kullanılabiliyor. 20 ile 70 metre arasındaki yüksekliklere ulaşım sağlanabiliyor. Kolay ulaşım sağlanması, verimli iş yapılabilmesi ve küçük boyutları ile enerji nakil alanlarında ve itfaiyecilerin çalışmalarında da bu platformlar kullanılabilmektedir.


sepetlivinckiralama.net