Çocuklardan yetişkinlere kadar, pek çok kişi için elbette ki bitkisel ürünlerin faydaları saymakla bitmez. Bu kapsamda doğru seçim oldukça önemlidir. Bildiğiniz gibi, genel olarak kimyasal içeriklere sahip olan ve ilaç olarak satılan ürünlerin pek çok farklı yan etkisi bulunmaktadır. Yan etkilerden uzak durmak ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilmek için, tercihlerimizi bitkisel ürünlerden yana yapmamız, hepimiz için faydalı olacaktır.
Bitkisel ürünler ne amaçla kullanılır?
Saç dökülmesi, deri problemleri, cildin nem dengesinin bozulması gibi pek çok farklı durum için tercih edilebilir. Bitkisel olarak formüle edilen ve bitkisel ürün firmaları dahilinde satışa sunulan bu ürünler, hem cilt problemlerini ortadan kaldırmak hedeflenerek tüketilirken, nem de cildin nem dengesini daha doğal yollar ile eşit seviyeye getirir. Yine saçların güçlendirilmesi, saç dökülmelerini engellemek, doğal şampuan kullanımı gibi pek çok farklı durumda da kullanılması mümkündür.
bitkisel ürün markaları nelerdir?
Günümüzde bu kapsamda hizmet veren pek çok marka bulunsa da elbette ki arasından, güvenilir olanları tercih etmek önemlidir. Bu alanda müşterilerine hizmet veren ‘’ şifaadresi ‘’ aşağıda yer alan bitkisel ürün markaları ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır.
Balen
Çocuklar için gıda takviyesi ürünlerini sunmaktadır
İçeriğinde Omega 3, balık yağı bulundurmaktadır
Aromalı olarak, çocukların daha lezzetli kullanımlarına imkân sunar
China oel
Çin yağı ya da nane yağı olarak da bilinir
İçeriğinde doğal nane yağı bulundurmaktadır
İlaç olarak kullanılması tavsiye edilmez
Sıcak suya damlatılarak, buharında durulabilir
Masaj yağı olarak da tercih edilebilir.
Proderm gold
Topukta meydana gelen diken durumu için kullanılmaktadır
Krem kıvamında olması ile uygulaması kolaydır
İlk olarak, 6-8 dakika buz uygulaması yapılır ve sonrasında sorunlu bölgeye yeterli miktar uygulanır.
Yukarıda bahsedilen ve çok daha fazlası için, bitkisel ürün satış hizmetlerine ‘’şifaadresi ‘’ dahilinde ulaşabilirsiniz.