25 senelik sabun ve doğal cilt bakım ürünleri tecrübemiz ile üretmiş olduğumuz doğal salyangoz kremimiz %100 doğal salyangoz serumu ile yapılmıştır.


10.000 ppm miktarında salyangoz serumu içerir. Düzenli kullanımda kuru bir cildi korur besler yeterli nem seviyesine ulaştırır. sağlıklı bir cilde yeterli nem seviyesi %35 civarıdır.


Salyangoz kremi cilt için faydalı olduğu kanıtlanmış olan glikoprotein, hyalüronik asit ve proteoglikanlar açısından çok zengindir.


Hyalüronik asit ciltte kırışıklıklara karşı anti-aging etkisi gösterirken glikoprotein ve proteoglikanlar cildimizin epidermis tabakasının güçlenmesine yardımcı olurlar.


Yoğun ve çok besleyici tedavi edici bir içeriye olan salyangoz kremimizi tavsiye ettiğimiz kullanım şekli:


Cildinizi temizleyin ardından çok ince miktarda cilde uyguladıktan sonra emilmesini bekleyin. Yüzünüzü ılık su ile durulayın. Gece yatmadan önce kullanmanız tavsiye edilir.


Natura cilt bakım ürünleri olarak kremimizin içinde gerçek salyangoz serumu kullanıyoruz ve miktarını sizlere belirtiyoruz.


Böylece ürünümüzü satın aldığınız zaman ne ile karşı karşıya olduğunuzu tam olarak biliyorsunuz.


Toptan salyangoz kremi tedariği için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.


Natura cilt bakım ürünleri olarak kullanıcılarımıza paraben koruyucu petrokimyasal ve silikon içermeyen en kaliteli ve optimum seviyede aktif maddelerin kullanıldığı en az 3 ay boyunca test edilmiş üst kalite ve optimum fiyatlı ürünler sunuyoruz.

https://www.naturasabun.com/urun/dogal-salyangoz-kremi/