Natura Sabun olarak türkiyede 25 senelik tecrübesi ile en eski ve en büyük kapasiteli doğal sabun üreticisiyiz.

Kimya mühendisi Uğur Öztemiz ve deneyimli ekibi ile sizlere saf şifalı doğal yağlar ile özenle yapılmış %100 doğal sabun ve cilt bakım ürünleri üretimi yapmaktayız.


Toptan doğal sabun üretiminde bir çığır açarak üretim esnasında uyguladığımız özel bir teknik ile sabunlarımızın şifalı özelliğinden ödün vermeden kokularını çok kuvvetli ve kalıcı yapıyoruz.


Natura Doğal Sabunlarında Zeytinyağı, Hindistan cevizi yağı Defne yağı kakao yağı lavanta Yasemin portakal ve badem yağı gibi doğal bitkisel yağlar ve kaynak suyu kullanılmaktadır.


Kullandığımız Cold Process metodu doğal sabunun içeriğindeki şifalı yağların üretim aşamasında yüksek sıcaklıklara ulaşmasını engeller dolayısı ile yağların yapısında bir bozulma ve formasyon olmadan yağların şifalı özelliğini koruyoruz.


Ürünlerimiz bazı kişisel bakım ürünlerinde bulunan zararlı maddeleri içermez. Bu maddeler sırasıyla; SLS, propilen glikol, petrol ürünleri, E.D.T.A, parabenler, sentetik renklendiriciler, sentetik kokular, palmiye yağı ve bazı kimyasal koruyucu maddelerdir.


Doğal sabunlarımızda sentetik kimyasal herhangi bir boyar madde kullanılmaz.


Piyasadaki bazı doğal olarak lanse edilen sabunların aksine sabunlarımızda asla beyazlama, çatlama, dökülme gibi sorunlar yoktur. Bu sorunlar formülizasyonun ve üretimin sorunlu olduğunu, sabunun fazla kostik NaOH barındırdığını gösterir.


Toptan sabun ihtiyaçlarınızı kalite ve fiyat bandında her zaman en üst seviyede tutarak sizlere tamamen bilimsel hesaplamalar ile formülize edilmiş, görsellik ve koku açısından ise en üst seviyede toptan %100 doğal sabun tedarik edebiliyoruz. Toptan sabun alımı yapmak istiyorsanız bizim ile iletişime geçmeden kesinlikle karar vermeyiniz.


Sattığınız ürünün fiyatı kadar kalitesi de önemlidir. 25 yıllık tecrübemiz bize gösterdi ki toptan sabun satışında ürün fiyatı kadar kalitesi kadar tedarik hızı da bir o kadar önemlidir. Biz bunu biliyoruz ve toptan sabun taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılamak amacı ile üretim bandımızı optimize ediyoruz.


Toptan sabun satışı yapan bir çok müşterimiz bizim referansımızdır.

https://www.naturasabun.com